Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПЛАТИМО ЗА СВІТЛО ПО-НОВОМУ!

11 лютого 2019 0

Розраховуватись за спожиту у 2019 році електроенергію слід з електропостачальником.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РОЗСТРІЛЯЛИ ТА ВТЕКЛИ: ВБИВСТВО У СТАРОМУ СЕЛІ. (+ВІДЕО)

Як відомо, з 1 січня 2019 року в Україні триває перший етап державної реформи ринку електричної енергії: дані зміни відбулися на підставі Закону України «Про ринок електричної енергії», згідно з яким функції з розподілу електричної енергії відокремлюються від функцій з виробництва, передачі та постачання електроенергії. Тобто, з початку 2019 року енергопослуги споживачам надаватимуть різні компанії - оператор системи розподілу (ОСР) – це ПрАТ «Рівнеобленерго» та електропостачальник. У кожному регіоні Держава вибирає одного постачальника електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам, який називається Постачальником універсальної послуги. На Рівненщині - це ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія».

За спожиту з 1 січня 2019 року електроенергію розрахунок необхідно здійснювати за реквізитами ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», яка є постачальником універсальної послуги для побутових та малих непобутових споживачів на території Рівненської області.

Змінився розрахунковий рахунок, він різниться у залежності від району електричних мереж, та особовий рахунок споживачів. Отож, банківські реквізити поточного рахунку із спеціальним режимом використання для сплати за спожиту електричну енергію:

Отримувач:

ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»
Код ЄДРПОУ: 42101003
Банк отримувача: філія – Рівненське ОУ АТ "Ощадбанк"
МФО: 333368

№ 26032304049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Зарічненського, Дубровицького, Сарненського, Володимирецького, Рокитнівського та Березнівського районів та м.Вараш,

№ 26033303049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Костопільського, Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Острозького, Рівненського районів та м.Рівне.

№ 26034302049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

Як зазначалося, у січні необхідно оплатити рахунок ще від «Рівнеобленерго». Перший рахунок від постачальника «РОЕК» побутові споживачі отримають вже у лютому 2019 року (нині ще триває розробка його зовнішнього вигляду). У клієнтів і надалі залишається всього одна квитанція за електроенергію, у якій з'являться два окремі рядки: вартість послуг із розподілу та постачання. Тому варто бути уважними при розрахунку через інтернет-банкінг – у лютому необхідно буде вказати нові реквізити отримувача – ТОВ «РОЕК» та особовий рахунок. Вони будуть вказані у лютневих квитанціях. До того, розрахунки варто провести з «Рівнеобленерго» за звичною схемою.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!