Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПОБОЇЩЕ В ЦЕНТРІ МІСТА ДУБРОВИЦЯ

15 серпня 2018 13

Вчора, 14 серпня, близько 23 год відбулася сутичка між місцевим жителем та представником Національної гвардії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ЗАТРИМАЛИ ПСИХІЧНО ХВОРОГО

В нашому місті ніяк не може обійтися без підпалів, конфліктів та інших неприємних ситуацій, що призводять, до негативних наслідків. І в черговий раз місто потрапило в поле зору. В центрі містечка біля магазину «Хлібний» стався конфлікт між громадянином та представником Національної гвардії. Що стало причиною – наразі невідомо. Проте, це просто так не закінчилося і нацгвардійцієць, зібравши підмогу, розпочали побиття місцевих жителів просто посеред вулиці. Також відомо, що побили і сина депутата обласної ради Віталія Суховича. Є відповідні заяви від учасників даного конфлікту.

Національна гвардія – це звісно силовий блок. Однак чим мають вони право масово бити людей, які можливо і не причетні до даної ситуації, а просто були спостерігачами чи перехожими? Даний конфлікт хотіли приховати, але він набирає розголосу та суспільного резонансу.

переглядів: 8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (13)
16-08-2018 19:38:09

PETRO

Шановний "ЗНАЙОМИЙ" Ви пропонуєте батьків ,діти ,яких були учасниками подій біля "Хлібного" притягнути до відповідальності "За неналежне виконання своїх батьківських обов"язків ",я правильно зрозумів . Питання хто буде заявником .Можливо ВИ "Знайомий", візьмете на себе таку сміливість .

оцінити:

10 6
16-08-2018 18:42:57

Олег

Спростування інформації щодо участі військовослужбовця Нацгвардії
у бійці в місті Дубровиця

Ця інформація не відповідає дійсності та не підкріплена жодними фактами, зокрема не підтверджена ГУ Національної поліції у Рівненській області.
Просимо вас оперувати достовірними фактами та не використовувати інформацію, яка не відповідає дійсності.
Будь-ласка ОПУБЛІКУЙТЕ СПРОСТУВАННЯ!
Та перевіряйте інформацію такого роду та використовувайте офіційні джерела.

Начальник групи інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України
підполковник Олег Тіхов
0985851602

оцінити:

8 3
16-08-2018 14:26:55

знайомий

Неповнолітні діти!!!! випадково!!!! після 23 години вечора!!!!? Умора!!! Шановний Петро, якщо у Вас є діти такого віку, і вони випадково в такий час ходять в центрі міста, то грош Вам ціна як батьку. А далі пишіть шо хочете......

оцінити:

13 4
16-08-2018 13:16:58

PETRO

Виходить ,що винуваті батьки , діти яких випадково опинилися в ценрі подій ???Проте били всіх підряд і старших і менших і всі "пішли паровозом".Можливо після 23 години взагалі ввести коменданський час ???

оцінити:

9 5
16-08-2018 12:50:39

Знайомий

Я ні в якому разі не захищаю міліцію. Просто вчитайтесь в текст статті - "стався конфлікт між громадянином і представником нац.гвардії". А вже потім представник поліції визвав підмогу. Тут виникає безліч запитань по першій ситуації. Тому якщо ми будемо знати правду по тому конфлікту, між двома учасниками (причина конфлікту, хто розпочав, з чого розпочалася, був при виконанні, особиста образа і т.д.), то й тоді можна засуджувати чи не засуджувати дії поліції та іншіих людей в подальшому, тобто вже по самому побоїщу. А стосовно того що опбили неповнолітніх, то це питання до батьків - що можне їхня дитина робити о такій годині в центрі дубровиці.

оцінити:

16 3
16-08-2018 12:39:01

PETRO

Чекаємо публічного вибачення від керівництва цього підрозділу .Не навчили їх то хай вибачаються за дії своїх безтолкових підлеглих.А якщо говорити речі своїми іменами то і є вина і другої сторони "нашого ногорозкидача",який ще на своє нарветься.

оцінити:

9 5
16-08-2018 11:09:51

PETRO

З цього приводу можна почути різні думки ,але ми всі розумієм ,що це неправильно і не личить представникам влади так "низько" опускатись у своїх вчинках.Чекаєм реакції від керівництва цього підрозділу.

оцінити:

10 5
16-08-2018 09:08:05

PETRO

Вони себе ведуть точно так ,як у лісі .Ми всі для них "потенційна жертва" .

оцінити:

11 4
16-08-2018 09:04:20

PETRO

З юридичної точки зору там банальне хуліганство,але це на перших порах.Но коли приїхали на допомогу уже бійці національної гвардії ,які "обозначилися" на службовому транспорті то тоді уже зовсім інша кваліфікація діям і не зовсім хуліганство. І саме головне бійці національної гвардії порушили КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА ГРОМАДЯН.І не треба зводити до особистостей, син депутата обласної ради така сама дитина ,які інші наші діти і ВИ не хотіли ,що їх нізащо лупцювали "озвірівші" молодики.

оцінити:

12 5
15-08-2018 14:22:34

месний

...не було забігайлівок після 24 і було все добре. для чого ці ночні магазини ,кафе і хто їх контролює??? - звідти ноги ростуть.... з меріїї.... А з самогоном хтось наводить лад?????....???? - абсолютно ні....

оцінити:

20 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!