Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ПОБОЇЩЕ В ЦЕНТРІ МІСТА ДУБРОВИЦЯ

15 серпня 2018 13

Вчора, 14 серпня, близько 23 год відбулася сутичка між місцевим жителем та представником Національної гвардії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ЗАТРИМАЛИ ПСИХІЧНО ХВОРОГО

В нашому місті ніяк не може обійтися без підпалів, конфліктів та інших неприємних ситуацій, що призводять, до негативних наслідків. І в черговий раз місто потрапило в поле зору. В центрі містечка біля магазину «Хлібний» стався конфлікт між громадянином та представником Національної гвардії. Що стало причиною – наразі невідомо. Проте, це просто так не закінчилося і нацгвардійцієць, зібравши підмогу, розпочали побиття місцевих жителів просто посеред вулиці. Також відомо, що побили і сина депутата обласної ради Віталія Суховича. Є відповідні заяви від учасників даного конфлікту.

Національна гвардія – це звісно силовий блок. Однак чим мають вони право масово бити людей, які можливо і не причетні до даної ситуації, а просто були спостерігачами чи перехожими? Даний конфлікт хотіли приховати, але він набирає розголосу та суспільного резонансу.





переглядів: 9.2K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (13)
15-08-2018 11:55:50

w

Це ті хлопці ,що " З ВЕЛИКОГО ЛІСУ "???.

оцінити:

14 3
15-08-2018 11:39:40

wowah

" Бичків " гарно годують в "Млину".

оцінити:

16 1
15-08-2018 11:31:33

wowah

Виходить ми платимо податки ,щоб їх утримувати ,а вони потім нас за то ще бють.

оцінити:

23 2

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...