Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПОЛІСЬКА ГОЛГОФА – КРАЙ НЕСКОРЕНИХ

14 січня 2022 0

Дубровицькі бібліотеки отримали в подарунок від автора Івана Шмигельського нове видання історичної книги «Поліська Голгофа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК ПОДАРУВАВ ДУБРОВИЦЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДВІ КНИГИ

Завідуюча дитячою бібліотекою Світлана Бондаренко з книгою «Поліська Голгофа».


Поліський письменник Іван Шмигельський подарував свої книги місцевим бібліотекам. Про це повідомила завідуюча Дубровицької бібліотеки для дітей Світлана Бондаренко на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Ранкова приємність – книжка в подарунок від автора! Щиро вдячні та запрошуємо для ознайомлення всіх, хто цікавиться, історією нашого краю! опублікувала допис бібліотекарка.


Шмигельський Іван Васильович – народився в селі Нивецьк на Дубровиччині в сім'ї селян. В 1964 р. закінчив Нивецьку восьмирічку, а в 1966 Бережницьку середню школу.

Освіта вища юридична. Закінчив Харківський юридичний інститут.

Строкову службу проходив у Радянській Армії на території Казахстану в артилерійському полку, був позаштатним кореспондентом газет «Туркестанец» та «Бойове знамя».

Працював у системі виправно-трудових установ МВС Української РСР. Має звання «старший лейтенант виправної служби».

1980-х двічі обирався народним суддею. Наприкінці 80-х працював адвокатом, завідувачем приймальнею по зверненню громадян Луганського обвиконкому, начальником юридичного відділу виробничого об'єднання, старшим юрисконсультом на підприємстві, нотаріусом, арбітражним керуючим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВЕЛІСТ АНАТОЛІЙ РОЗАНОВИЧ ВІДСВЯТКУВАВ 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Іван Шмигельський «Поліська Голгофа».

У вересні 2004 року Верховною Радою України обраний безстроково суддею Апеляційного суду Луганської області.

Брав активну участь у громадському та політичному житті Луганської області. Один із засновників Луганського обласного Товариства української мови ім. Тараса Шевченка (сучасна «Просвіта»), обласної організації Народного Руху України, обласної організації Українського козацтва, Луганської міської релігійної громади Української Автокефальної Православної Церкви.

Має козацьке звання «генерал-отаман». Указом Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета – нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого.

З 2014 р., після скоєння щодо нього та його сім'ї терористичного акту, проживає в Київській області, м.Ірпінь.

У новій книзі Івана Васильовича Шмигельського викладено маленьку частину героїчної епохи історії рідного краю – Дубровицького району на Рівненщині. Радянсько-сталінська колісниця терору безжально нищила всіх, хто не хотів змиритися з ординськими законами. Борці за вільну Україну, здебільшого ще зовсім молоді, так любили життя! Автор відроджує пам'ять про героїв і події того періоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ОЧОЛИЛА ЛЮБИТЕЛЬКА ЙОГИ

Директорка міської центрально бібліотеки Ольга Лосік із книгою «Поліська Голгофа».


ДОВІДКОВО! У централізованій міській бібліотеці діє фотодокументальна книжкова виставка-інсталяція «Наш дух не зламати, свободу не вбити!» за фотоматеріалами тих подій, за участю наших земляків із дубровиччини та документальних хронік із книг.

Хештег: #Революція_Гідності_Вільні_творити_майбутнє.

Директорка Централізована бібліотечна система Дубровицької міської ради Ольга Лосік запрошує до перегляду виставки за адресою: вул.Воробинська, 9 (Центральна міська бібліотека). Фотодокументальна виставка буде діяти до лютого 2022 року.

Фотодокументальна книжкова виставка-інсталяція «Наш дух не зламати, свободу не вбити!»

переглядів: 1.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!