Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПОСЛІДОВНИКИ СКАНДАЛЬНОЇ ЦЕРКВИ МУНТЯНА ДІСТАЛИСЬ ДО ПОЛІССЯ?

07 грудня 2017 0

Схоже і до Рівненщини дістались адепти скандальної в Україні церкви «Відродження», яку ще називають релігійною сектантською організацією, оскільки їх служіння більше схожі на сеанси екзорцизму. Пастирі релігійних громад Полісся вже попереджають своїх вірян про можливих аферистів, які працюють «під прикриттям» Бога.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕКОНСТРУКЦІЮ КОСТЕЛУ ІОАНА ХРЕСТИТЕЛЯ ЗАВЕРШАТЬ ВЕСНОЮ

Як повідомляє пастор Андрій Яковишин, якого називають послідовником церкви «Відродження», на своєму ютубканалі, білоруська команда разом із християнами міста Сарни впродовж тижня проповідувала Євангеліє на вулицях та в будинках цього невеликого міста з населенням близько 30 тисяч людей. Ще навесні в будинку культури «Залізничників» зібралося більше ста чоловік, які «чекали відповідей від Бога та змін у житті». Пастор зазначає, що після служіння розпочались домашні групи, лідерами яких стали місцеві християни.

Віруючі Полісся, які не словом, а ділом служать Богу і щотижня відправляють на Схід допомогу, як місцевому населенню, так і солдатам, радять від таких повчань лжепроповідників триматися якомога подалі.

«Це щось для нас незрозуміле, ми завжди попереджаємо братів та сестер із нашої церкви про таких непорядних людей, які просто заробляють гроші, прикриваючись релігійністю. Нічого спільного з Богом чи вірою там немає, вони перекручують усі релігійні поняття. Але мають доступ всюди, шукають нових людей. Таке враження, що їх хтось прикриває зверху, оскільки вони мають певну недоторканість і мають свою власну охорону» – розповідає пресвітер однієї із найбільших релігійних громад Полісся – Церкви ХВЄ Володимир Бричка.

Лікарі твердять, що подібні сеанси церкви «Відродження» зомбують людей і видурюють у них гроші.

«Шоу травмуюче, побудоване в комерційних цілях, маніпулятори вбудовуються у психіку людини» – аналізують відео зі «служінь» медики.

Психолог-криміналіст Юрій Ірхін пояснив вплив цих «служінь» на людей: «Активно застосовуються методи нейролінгвістичного програмування. І основна технологія – це сугестивна технологія – навіювання на яву. Людей вводять в транс технічними засобами: гучною ритмічною музикою, мінливою кольоровою гамою, ефектом маятника, що біжать вогниками. У цьому стані людина стає гіпердовірливою, вірить усьому, що говорять, тому все, що відбувається, людиною сприймається за чисту монету».

Засновником однієї з найбільших релігійних сектантських організацій України – Духовного центру «Відродження» вважають бізнесмена Володимира Мунтяна.

Та не дивлячись на громадський осуд та широку антирекламу у ЗМІ, представники «Відродження» з метою наживи продовжують активний пошук нових членів. Будьте обачні.

переглядів: 666

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!