Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ НАШОГО ЗЕМЛЯКА ІВАНА БОРСУКА.

02 липня 2019 0

Указом Президента України від 17 травня 2019 року № 270/ 2019 нагороджено нашого земляка-Героя ІВАНА БОРСУКА орденом "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІ ступеня (посмерно).


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ДУБРОВИЧЧИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ ІВАНОМ БОРСУКОМ

2 липня 2019 року в приміщенні Дубровицької районної державної адміністрації, відбулося вручення ордену «За мужність» ІІ ступеня ІВАНУ БОРСУКУ. Під час вручення орден були присутні батьки, дружина та донька загиблого бійця. Нагородження відбулося відповідно до УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №270/2019 "Про відзначення державними нагородами України" від 17 травня 2019 року

Орден "За мужність" другого ступеня - українська державна нагорода, що вручається військовослужбовцям, співробітникам правоохоронних органів та іншим особам за проявлені ними героїзм і мужність при порятунку людей, а також при порятунку матеріальних цінностей, за героїзм і мужність у боротьбі зі злочинністю, при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також в інших випадках при виконанні службового, військового або громадського обов'язку в умовах, які пов'язані з ризиком для життя.

Нагадаємо, що саме в липні рік тому Дубровиччина схилила голови перед тілом нашого земляка та провели його в останню путь.


переглядів: 978

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!