Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

Поспішай зареєструватись на «Звитягу»!

28 квітня 2018 0

Запрошуємо Вас стати учасником всеукраїнської спортивно-патріотичної теренової гри «Звитяга», що пройде на Волині з 5 по 8 травня. Поспішайте, зголошення завершується 29 квітня.

«Звитяга» щороку охоплює все більше і більше молоді, стаючи незабутньою подією у житті кожного її учасника. Не важливо, скільки тобі років - 16 чи 28, гра об'єднує всіх патріотів, даючи змогу відчути командний дух, плече вірного друга, взаємопідтримку, новий досвід та радість перемог. Метою теренової гри є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам'яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА. Участь у «Звитязі» безкоштовна.

Всіх учасників гри поділять на дві сотні, завданням яких є здобути прапор іншої команди та зірвати якнайбільше нарукавних пов'язок у суперників. Сотня, що найкраще впорається з цим завданням здобуде перемогу. «Вовча зграя» під керівництвом сотенного Слона та «Лісові чорти», яких очолює друг Довбуш, очікують на сміливців, які здобудуть найбільше пов'язок, прапор команди-суперника та омріяну перемогу для своєї команди. У грі бере участь також третя сила - "Махновці", керівник якої Чорний вже розробляє цікаву стратегію гри свого загону.

Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті теренової гри http://zvytjaga.org.ua Зареєструватись на "Звитягу" можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8NnS1D7gtngB8QyoFgvUy3L0FyjvtPrcK1WzMN6yo1_Vwsg/viewform .

Організатором заходу є Громадська організація "Всеукраїнський молодіжний рух "Національний Альянс", КЗ "Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк" за підтримки Міністерства молоді та спорту.

Бажаємо всім гарної «Звитяги», перемог в першу чергу над собою, пам'ятайте, що ви здатні підкоряти нові вершини, гартувати свій дух, волю, стати справжнім патріотом, готовим захищати свою Батьківщину. Хай переможе дружба і найсильніші!

Оргкомітет всеукраїнської спортивно-патріотичної

теренової гри «Звитяга»

переглядів: 472

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!