Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПОСВЯТА В ПЕРШАЧКИ! (+фото)

12 грудня 2018 0

Дітям подобаються урочисті свята, так само як і дорослим.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: У ДУБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ КАРАНТИН

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, для розваг та для відпочинку. Три місяці навчання проминули швидко, і як винагорода за напружену працю, 11 грудня 2018 року в учнів-першокласників відбулося традиційне свято – «Посвята у першокласники».

Дубровицька школа №2 прийняла у вересні цього року 54 маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: "Це - учні".

Адміністрація школи, вчителі та батьки зібралися у святковій залі, щоб в дружну шкільну сім'ю прийняти нове поповнення. Щирими добрими словами привітала першокласників директор школи Клюйко В.М. Діти захоплено зустрічали казкових героїв, які прийшли привітати їх зі святом: дошкільнятка з Дубровицького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №5 "Світлячок", Королева Знань зі своїми феями, Букварик і Математика, Мальвіна і Буратіно. Вони загадували загадки, грали з дітьми в ігри та разом вивчили правила поведінки в школі.

На згадку про чудове свято всі учні отримали « Посвідки учнів НУШ», а від батьків особливі подарунки - іменинні торти.
Саме з цього свята у першокласників розпочинається цікаве і захоплююче шкільне життя, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки.

Хочеться зазначити, що нинішнє покоління діток росте дуже розумним та активним. Тож бажаємо діткам, вчителям та батькам, щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, аби все задумане здійснилося!

переглядів: 902

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!