Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПОВЕРНЕННЯ БЛУДНОЇ ДОНЬКИ

03 грудня 2021 0

Депутати міськради прийняли в комунальну власність Дубровицької міської ради нежитлову будівлю районної організації «Червоного Хреста», яка раніше належала Дубровицькій районній раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "БАРАХЛО" РОЗГРАБОВАНОЇ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ ПЕРЕДАДУТЬ НА БАЛАНС МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ


Дубровицька міська рада затвердила акт приймання-передачі в комунальну власність міської ради нежитлової будівлі, будівлі районної організації «Червоного Хреста», яка належала до спільної власності територіальних громад Дубровицького району.

Рішення було прийняте 11 листопада під час чергової п'ятнадцятої сесії Дубровицької міської ради VIII скликання: «ЗА» – 20, «ПРОТИ» – 0, «УТРИМАЛИСЬ» – 0, «НЕ ГОЛОСУВАЛИ» – 0, «ВІДСУТНІХ» – 7.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ПЛАНУЮТЬ ЗНЕСТИ АВАРІЙНУ БУДІВЛЮ

Будівля районної організації «Червоного Хреста». Фото біля стоматологічної поліклініки.

Спочатку начальник фінансово-економічного відділу Ірина Велика має зарахувати на баланс майно, яке буде зазначено в акті приймання-передачі, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку. Про це йшлося у відповідному рішенні.

Далі, міськарада підготує документи для оформлення та реєстрації, в установленому законом порядку, права комунальної власності територіальної громади в особі Дубровицької міської ради на об'єкт нерухомості, зазначений в акті приймання-передачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ ПІДЕ ЛАСА ЗЕМЕЛЬКА "З МОЛОТКА"?

Вид на будівлю районної організації «Червоного Хреста» зі сторони вулиці Шевченка.

Виконання рішення контролюватиме постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту. Головує в якій Олександр Кузін – син сільського старости Селецького округу Віктора Кузіна.

Цікаво, що занедбана та покинута будівля розташована на місці старого єврейського кладовища за адресою: м.Дубровиця, вул.Шевченка, 60. (біля славнозвісної Дубровицької стоматологічної поліклініки).

переглядів: 2.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!