Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПРАЦІВНИКИ СТАТИСТИКИ СВЯТКУЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

05 грудня 2017 0

Якщо й хто знає про справжню ситуацію у Дубровицькому районі, то це працівники Управління статистики. Адже вони володіють всіма цифрами, а цифри, як відомо, не брешуть.

Завдяки роботі Управління статистики і влада і громадяни мають можливість знати про реальну демографічну ситуацію в нашому районі, рівень безробіття, криміногенну обстановку, рівень розвитку сільського господарства та промисловості, зовнішньоекономічні зв'язки нашого району тощо.

Робота Управління статистики – це важлива ланка зворотного зв'язку у системі управління районом, адже статистика відображає успіхи і провали рішень можновладців, дозволяє об'єктивно оцінити ефективність управлінських рішень, є моніторингом основних показників і процесів у житті району. Керуючись статистикою, можна визначати подальші напрямки розвитку, бачити проблеми і слабкі місця, формувати стратегії і плани на наступні періоди. І, звісно ж, результатами роботи статистики успішно користуються журналісти, аби доносити об'єктивну інформацію до громадян.

Інформаційне агентство «МЕДІАЦЕНТР ПОЛІССЯ» вітає працівників Управління статистики із професійним святом!

переглядів: 923

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!