Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПРАЦІВНИЦЯ ВОЛОДИМИРА РАШОВСЬКОГО НА ФІРМІ "РЕКОРД" РОЗПОВІЛА ПРО УМОВИ РОБОТИ ТА СВОГО КЕРІВНИКА.

17 липня 2019 0

Рашовський Володимир Володимирович не стоїть осторонь чужих проблем.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

На редакцію сайту «Моя Земля – моє Полісся» листа надіслала працівниця ТОВ фірми «Рекорд», яка не може осторонь спостерігати, як на кандидата в депутати по 155 виборчому округу зводять наклепи та звинувачують у всіх проблемах, які є в Дубровицькому районі.

«Пишу тому, що вже огидно читати і слухати цей бруд, який пишуть на кандидата в депутати Володимира Рашовського від політичної партії «Слуга народу». Зокрема, пишуть ті, хто в своєму житті не зустрічались з ним жодного разу і не знають його особисто.

Знаю Володимира Володимировича з 2002 року як чуйну, доброзичливу людину, який завжди відгукується на чужу біду. Знаю особисто скільки людей зверталося до нього і він нікому не відмовив, як матеріально підтримував так і морально.

Я працюю в нього на фірмі «Рекорд» вже 14 років. Це підприємство знаходиться в с. Вербівка, а це 35 км від м. Дубровиця. На роботу та після закінчення робочого дня усіх працюючих забирає машина, обід безкоштовний. До слова, в районі ні один підприємець не кормить працівників за свій рахунок.

Як вже зазначалося вище, Володимир Рашовський не байдужий до чужої біди. Я також неодноразово зверталася до нього по допомогу. У 2008 році, коли в мене захворіла донька, маючи на руках двох дітей, було важко самій. За сім днів зробили дві операції в Тернополі, через місяць у Львові. То хто відгукнувся на моє горе, так це В.В. Рашовський та В. І. Рашовський, за що я їм дуже вдячна і низький їм уклін. Думаю, що мене зрозуміє кожна мама. І таких випадків дуже багато. Знаю про це, бо звертались і працівники, то нікому не відмовили. Але щодо того, що пишуть про плинність кадрів, то це факт. А чому? Пояснюю: бо приходять люди, працюють до першої зарплати, а далі починають заглядати до чарки, пропивають гроші, а потім кажуть, що не заплатили.

А зарплата в нас завжди вчасно і не погана!»

Жителька м. Дубровиця

Також слід зазначити, що завдяки меценату Володимиру Рашовському днями прооперували Олександра Калинчука з Зарічненського району, який випадково впав зі стогу з сіном. В результаті нещасного випадку чоловік отримав перелом стегнової кістки. Хірургічне втручання було необхідне, адже Олександр міг залишися інвалідом. Втім, коштів на проведення операції уродини не знайшлося.

«Рівненська обласна клінічна лікарня», яка проводила операцію хлопцю, подякувала Володимиру Рашовському за фінансову допомогу, надану на лікування Олександра Калинчука.


Завідувач центру ортопедії, травматології та вертебрології Валентин Піонтковський зазначає, що операція була проведена в максимально стислі терміни, зважаючи на тривале перебування хворого в районі з серйозним ушкодженням. Саме це і підтверджує сам пацієнт Олександр Калинчук. Через брак фінансів він понад три тижні лікувався самотужки.

Як зазначає Валентин Піонтковський, вони вже не вперше звертаються за допомогою до Володимира Рашовського.

Варто додати, що Володимир Рашовський протягом п'яти років є активним меценатом Центру ортопедії, травматології та вертебрології КП«Рівненська обласна клінічна лікарня».

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!