Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПРАЦЮЮЧА НАСОСНА СТАНЦІЯ НЕ ПРАЦЮЄ

27 червня 2018 4

На сесії міської ради обговорювалося не менш важливе та актуальне питання про підтоплення підвалів житлових будинків.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ВИКОНКОМУ МІСЬКРАДИ СТАЛО НА ОДНУ ФУНКЦІЮ БІЛЬШЕ

При обговоренні даного питання про відкачування води на деяких вулицях міста почалися дискусійні перепали. Адже дане питання неабияк хвилює людей.

За словами депутата Дубровицької міської ради (фракція ПП «ВОЛЯ») Петрушко Тамари, по вул. Артеменка, №24 є дренажна насосна станція, яка раніше працювала і викачувала воду з підвалів. Води дуже багато, особливо літом. Потрібно хоча б три рази в місяць ту воду відкачувати. Тамара Василівна також поставила питання: «Що можна зробити для того, щоб станція запрацювала?». На що Яременко Юрій Аркадійович, заступник міського голови, відповів: «Дана станція працює і при потребі вона включається та викачує воду». Та коли поставили питання про те, коли останній раз було відкачування води на цій вулиці – остаточної відповіді не надали.

Петрушко Тамара внесла свою пропозицію до міської ради аби виділили кошти для даної насосної станції, щоб та працювала.

Виступив депутат Дубровицької міської ради (фракція «Радикальної партії» Олега Ляшка) Віктор Краглевич: «Каналізаційна насосна станція проходить по вул. Макарівська, також качала воду там, де була теплотраса. На сьогодні усі колодязі засипані, не обслуговуються. А по вул. Артеменка, 26 КНС взагалі не функціонує. Треба проаналізувати чи є ефект від цієї каналізації чи нема».

Як зазначив Юрій Аркадійович, сама камера на станції працююча, також на роздоріжжі по вул. Артеменка, вул. Макарівська та по вул. Грушевського дана станція працювала.

Тут знову почалися дискусійні моменти. Тамара Василівна наголосила: «Коли звертались до «Водоуправління», то звідти надали інформацію, що дана насосна станція не працює, бо немає коштів і її передавали на баланс іншого водоканалу».

Заступник міського голови запевняв, що вперше чує про те, що станція не працює і на словах пообіцяв розібратися в цьому питанні.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
05-07-2018 08:56:22

PETRO

Від команди мера ефективність близька до нуля зато росте зарплата та різні надумані надбавки тільки вдумайтесь "ЗА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ".Вони показали повну некомпетентність .А ,якщо говорити в цілому в вашого мера команди з самого початку і не було .Так собі "клуб за інтересами".

оцінити:

7 1
05-07-2018 08:46:09

PETRO

Те,що фініш для цієї команди буде передчасний ніхто не сумнівається.Ці хлопці "сіли" тупо на бюджет ,який деребанять на право та на ліво ,одним словом заробляють гроші .Для них уже покращення настало ,залишається тільки дочекатись нам.

оцінити:

7 1
02-07-2018 12:55:35

дубровичанин

депутат ПЕтрушко правильно підняла питання про насосну станцію і стурбовані, що міська рада некомпетентна в цьому питанні!! Підтоплення житлових будинків призведе до аварійності, не сьогодні, то взавтра, через рік, другий... І це повинно бути першочерговим завданням , а не ділити землі в парку, під гаражі і СОБІ - себе шановні не забули!!! І про зарплати добре дбаєте , надбавки за професіаналізм !!! Фініш буде передчасним для ВАС!!!!!!!

оцінити:

14 2
27-06-2018 13:11:49

wowah

Таке складається враження ,що ваші міські чиновники про все вперше чують в тому числі і про насосну .Вони відірвалися від життя міста і думають тільки про оклади та надбавки.

оцінити:

22 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!