Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПРО ПРЕМІЮВАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

03 січня 2018 1

На сесії Дубровицької міської ради розглянули питання про преміювання Дубровицького міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІДПРИЄМЦІ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗА ВИВІЗ СМІТТЯ?


Було запропоновано встановити міському голові Богдану Микульському надбавку у розмірі 50% місячного окладу, 60% щомісячної премії, дозвіл виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати в межах фонду оплати праці. Як то кажуть – повний соцпакет!

Депутати (а дехто із них працює в лікарні, де, як відомо, затримки навіть з мінімальними заробітними платами), поцікавилися - а який же розмір заробітної плати міського голови? Богдан Михайлович відповів чесно – його середньомісячна зарплата 12 000 грн. «Це вже з премією!» - поспішив уточнити секретар Дубровицької міської ради Микола Годунко. «Голий» оклад міського голови становить 5 100 грн. Депутати нагадали, що міському голові дають премію ще й до дня органів місцевого самоврядування, на відміну від депутатів, які працюють на громадських засадах.

Депутат Таїсія Дубінець (фракція ПП «ВОЛЯ») запропонувала не матеріальне, а хоча б моральне стимулювання депутатського корпусу: «Я вважаю, що ми нормально відносимся до роботи міського голови і відповідно приймаємо рішення. Ми хотіли б щоб апарат міської ради повернувся обличчям до депутатів. Бо два роки на день органів місцевого самоврядування одного депутата запрошують, а іншого ні, і взагалі не знають, коли ми родилися».

На що міський голова теж образився, адже і його депутати з днем народження не привітали.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
03-01-2018 16:53:24

Таїса Дубінець

вміння організовувати роботу і мати повагу до депутатів з якими працюєш в сесійній залі - це не другорядне питання!! Тим більше секретарям є де повчитися, які мали і мають причетність до районної ради.І це не мотивація міського голови :"А мене хто вітав?"Для цього є сесійна зала, а не телефони і вулиця!!

оцінити:

23 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!