Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПРО ЗМІНИ У СКЛАДІ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ПО ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 155 З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ.

19 березня 2019 1

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПЕРЕЛІК ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 155 З ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ.

Додаток 1 до постанови окружної виборчої комісії ТВО №155 №10 від 13.03.2019

Припинити повноваження таких членів дільничних виборчих комісій:

Дільнична виборча комісія № 560056:

Мотько Катерина Миколаївна, 1990 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560061:

Савчук Оксана Вікторівна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Стрижеус Світлана Миколаївна, 1982 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560071:

Василюк Тамара Володимирівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560248:

Отупор Вікторія Володимирівна, 1994 року народження, суб'єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560250:

Баньковська Галина Іллівна, 1962 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Микуляк Ірина Миколаївна, 1983 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560251:

Дячук Іван Іванович, 1961 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Жакун Раїса Андріївна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Протасовицька Жанна Володимирівна, 1973 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560252:

Рабешко Оксана Леонідівна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560259:

Остапович Галина Гордіївна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Остапович Федір Іванович, 1955 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560260:

Роботяж Оксана Анатоліївна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560261:

Козубовська Алла Пилипівна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560263:

Жовкла Наталія Тимофіївна, 1980 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560271:

Чернявська Олеся Андріївна, 2000 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Чернявська Світлана Йосипівна, 1973 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560272:

Приходько Галина Іванівна, 1965 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560274:

Борсук Олена Кирилівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Охмак Сергій Володимирович, 1979 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Сало Наталія Олександрівна, 1986 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560276:

Годунко Олександр Анатолійович, 1993 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Малярчук Людмила Денисівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Остапович Світлана Анатоліївна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560279:

Борсук Вікторія Петрівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560283:

Войтович Олександр Андрійович, 1968 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Жученя Світлана Григорівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560284:

Вишневська Любов Миколаївна, 1980 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560285:

Крижанівська Руслана Петрівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Наумець Галина Павлівна, 1973 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Петрушко Марія Миколаївна, 1954 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560286:

Ващишина Лідія Зіновіївна, 1965 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560287:

Стельмах Галина Іванівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Стельмах Ірина Федорівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560293:

Джуло Інна Миколаївна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Діжурко Наталія Андріївна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560294:

Гузич Оксана Миколаївна, 1982 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Мазанович Варвара Валентинівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560295:

Полховська Римма Володимирівна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560302:

Кохно Надія Миколаївна, 1956 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Коцар Олена Антонівна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560309:

Бубнович Валентина Федорівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Мойсієвич Любов Василівна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560310:

Сірко Іванна Станіславівна, 1982 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Шкода Олена Василівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560312:

Димарчук Ольга Іванівна, 1972 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Швая Любов Адамівна, 1956 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560313:

Мельникович Василь Васильович, 1960 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Смаглюк Юлія Григорівна, 1994 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560321:

Шукалевич Раїса Миколаївна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560323:

Заулочна Людмила Євстафіївна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560324:

Кравчук Людмила Іванівна, 1957 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Пархомчук Ангеліна Костянтинівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Пархомчук Василь Панасович, 1968 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560337:

Дяденчук Микола Васильович, 1975 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560342:

Денисюк Ганна Миколаївна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560343:

Денисюк Микола Валерійович, 1987 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560345:

Полюхович Віра Дмитрівна, 1966 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560734:

Стельмах Валентина Адамівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560735:

Панько Тетяна Захарівна, 1968 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Савченко Олена Олегівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560739:

Карповець Михайло Карпович, 1964 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560741:

Кравченя Юлія Володимирівна, 1994 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560749:

Шеремет Надія Михайлівна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560762:

Лесковець Ірина Юріївна, 1994 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560764:

Іваненко Вікторія Іванівна, 1975 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560766:

Богданець Світлана Антонівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560767:

Лопуга Олексій Хомич, 1957 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560879:

Волощук Галина Семенівна, 1955 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560880:

Процун Ніла Василівна, 1948 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560881:

Ковальчук Світлана Миколаївна, 1962 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560882:

Клим Наталія Вікторівна, 1979 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560883:

Мороз Любов Андріївна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560884:

Блінова Даря Олександрівна, 1996 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560885:

Кибукевич Світлана Іванівна, 1986 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Римарчук Наталія Андріївна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560886:

Левчук Тетяна Володимирівна, 1952 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560887:

Іллюк Юлія Юріївна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (входить до іншої виборчої комісії).

Дільнична виборча комісія № 560888:

Килюшик Ірина Василівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560890:

Дерлюк Наталія Григорівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Думенко Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560892:

Сафоник Михайло Вікторович, 1980 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560893:

Дідух Ольга Миколаївна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (входить до іншої виборчої комісії).

Хондока Галина Григорівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Включити до складу дільничних виборчих комісій таких осіб:

Дільнична виборча комісія № 560056:

Бурма Любов Миколаївна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560061:

Савчук Оксана Вікторівна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (член ДВК).

Стрижеус Світлана Миколаївна, 1982 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560071:

Кривко Марія Миколаївна, 1970 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560248:

Корнозевич Надія Леонідівна, 1983 року народження, суб'єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560250:

Задорожна Лідія Іванівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (голова ДВК).

Тимошок Лідія Петрівна, 1955 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560251:

Білик Оксана Миколаївна, 1992 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (секретар ДВК).

Дячук Іван Іванович, 1961 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (голова ДВК).

Жакун Раїса Андріївна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560252:

Сидоришина Світлана Миколаївна, 1966 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560259:

Остапович Галина Гордіївна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Остапович Федір Іванович, 1955 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560260:

Мельник Надія Адамівна, 1979 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560261:

Борсук Лариса Іванівна, 1985 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560263:

Сидонець Тетяна Володимирівна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560271:

Алекандрович Катерина Карпівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Скаржинець Надія Павлівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560272:

Янковська Жанна Олексіївна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560274:

Дячок Микола Миколайович, 1958 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (голова ДВК).

Охмак Сергій Володимирович, 1979 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (член ДВК).

Сало Наталія Олександрівна, 1986 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560276:

Малярчук Володимир Васильович, 1972 року народження, суб'єкт подання – Петров Володимир Володимирович (член ДВК).

Остапович Світлана Анатоліївна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560279:

Кулик Володимир Миколайович, 1960 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560283:

Войтович Олександр Андрійович, 1968 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Жученя Світлана Григорівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560284:

Вишневська Людмила Іванівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560285:

Гарбуз Валентина Павлівна, 1965 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (голова ДВК).

Крижанівська Руслана Петрівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Петрушко Марія Миколаївна, 1954 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560286:

Дворак Василь Михайлович, 1966 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560287:

Стельмах Галина Іванівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Стельмах Ірина Федорівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560293:

Джуло Інна Миколаївна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (голова ДВК).

Діжурко Наталія Андріївна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560294:

Мазанович Віра Михайлівна, 1973 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Рожкевич Віра Дмитрівна, 1973 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560295:

Нагорна Юлія Ярославівна, 1992 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560302:

Савич Микола Дмитрович, 1972 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (голова ДВК).

Чудінович Світлана Олександрівна, 1985 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560309:

Бубнович Валентина Федорівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Мойсієвич Любов Василівна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560310:

Сірко Іванна Станіславівна, 1982 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (голова ДВК).

Шкода Олена Василівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560312:

Димарчук Ольга Іванівна, 1972 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Швая Любов Адамівна, 1956 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560313:

Диковицька Марія Петрівна, 1947 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дяденчук Микола Васильович, 1975 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560321:

Чухрай Наталія Володимирівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560323:

Кравчук Людмила Іванівна, 1957 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560324:

Заулочна Людмила Євстафіївна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (член ДВК).

Пархомчук Ангеліна Костянтинівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (секретар ДВК).

Пархомчук Василь Панасович, 1968 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560337:

Хомич Валентин Петрович, 1964 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560342:

Денисюк Микола Валерійович, 1987 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560343:

Денисюк Ганна Миколаївна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560345:

Гайволя Дмитро Йосипович, 1998 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560734:

Прокопчук Олена Василівна, 1983 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560735:

Панько Тетяна Захарівна, 1968 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Савченко Олена Олегівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560739:

Богданець Галина Володимирівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560741:

Кузьмич Наталія Федорівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560749:

Ярошик Ганна Іванівна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560762:

Шеремет Марія Дмитрівна, 1957 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560764:

Ломако Наталія Іванівна, 1975 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560766:

Іваненко Вікторія Іванівна, 1975 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560767:

Пахнюк Тетяна Іванівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560879:

Першута Валентина Авксентіївна, 1956 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560880:

Скрипник Ірина Богданівна, 1956 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560881:

Думенко Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560882:

Гальчик Тетяна Дмитрівна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560883:

Кілюшик Ірина Василівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560884:

Сафоник Михайло Вікторович, 1980 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560885:

Левчук Тетяна Володимирівна, 1952 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (член ДВК).

Хондока Галина Григорівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560886:

Кибукевич Світлана Іванівна, 1986 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560887:

Дідух Ольга Миколаївна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560888:

Мороз Любов Андріївна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560890:

Ковальчук Ганна Андріївна, 1952 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Ковальчук Світлана Миколаївна, 1962 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560892:

Блінова Даря Олександрівна, 1996 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560893:

Іллюк Юлія Юріївна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (заступник голови ДВК).

Римарчук Наталія Андріївна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Додаток 1 до постанови окружної виборчої комісії ТВО №155 №12 від 18.03.2019.

Припинити повноваження таких членів дільничних виборчих комісій:

Дільнична виборча комісія № 560053:

Сорока Олександр Миколайович, 1980 року народження, суб'єкт подання Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560055:

Блищик Любов Миколаївна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Жук Євдокія Сильвестрівна, 1962 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Матушевська Ганна Никонівна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Серховець Лідія Миколаївна, 1972 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560060:

Клімук Тетяна Панасівна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Медведюк Людмила Петрівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Устимчик Марія Олексіївна, 1996 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560061:

Турик Олексій Степанович, 1964 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560062:

Стрижеус Марія Олексіївна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560064:

Максимчук Людмила Іванівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560067:

Новак Віктор Анатолійович, 1982 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Новак Марія Степанівна, 1970 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560068:

Мельник Катерина Петрівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560069:

Зуб Тетяна Леонідівна, 1986 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560073:

Комар Любов Вікторівна, 1999 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Кривко Тетяна Василівна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Сірач Валентина Герасимівна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560079:

Кузьмич Галина Григорівна, 1966 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Луковець Олена Михайлівна, 1993 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560080:

Ковлева Альона Олегівна, 1997 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Ковлева Галина Онисимівна, 1979 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560087:

Єзгор Людмила Степанівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Ляшко Олег Валерійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560090:

Гаврилюк Микола Харитонович, 1956 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Отрода Ганна Олексіївна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560096:

Ковалюк Іван Юхимович, 1961 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560098:

Гузовата Валентина Василівна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Миронюк Наталія Федорівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560099:

Гузовата Ольга Валеріївна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Переходько Тетяна Петрівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Яйченя Катерина Михайлівна, 2000 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560100:

Гузовата Ольга Іванівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Лутай Світлана Василівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560101:

Герасимчук Петро Федорович, 1974 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560102:

Колодій Віта Михайлівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560103:

Жогло Євгенія Іовівна, 1952 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560257:

Пінчук Тетяна Володимирівна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560272:

Буба Оксана Михайлівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560278:

Слісарчук Ігор Миколайович, 1972 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560279:

Пришко Валентина Миколаївна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Ютовець Світлана Володимирівна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560286:

Хомич Сергій Петрович, 1977 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560293:

Совко Алла Іванівна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560295:

Карпович Людмила Іванівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560296:

Попілевич Марія Петрівна, 1992 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560298:

Чудінович Валентина Григорівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560315:

Диковицька Ольга Адамівна, 1972 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560320:

Пархомчук Анатолій Анатолійович, 1987 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560321:

Чухрай Наталія Володимирівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560342:

Карпенюк Ганна Григорівна, 1998 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560742:

Таргонська Ніна Михайлівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560748:

Конотопчик Василь Анатолійович, 1984 року народження, суб'єкт подання – Ляшко Олег Валерійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560767:

Трохимчук Микола Леонтійович, 1977 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560768:

Жульжик Олексій Миколайович, 1972 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560879:

Лалак Михайло Михайлович, 1954 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560880:

Демчук Наталія Федорівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Ляшко Олег Валерійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560884:

Сафоник Михайло Вікторович, 1980 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560885:

Сидорчук Світлана Володимирівна, 1979 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560890:

Ковальчук Світлана Миколаївна, 1962 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560891:

Паламарчук Антоніна Миколаївна, 1968 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560893:

Легка Ірина Вікторівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Включити до складу дільничних виборчих комісій таких осіб:

Дільнична виборча комісія № 560053:

Мельник Катерина Петрівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560055:

Блищик Любов Миколаївна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Жук Євдокія Сильвестрівна, 1962 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (секретар ДВК).

Матушевська Ганна Никонівна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Серховець Лідія Миколаївна, 1972 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560060:

Клімук Тетяна Панасівна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (секретар ДВК).

Кречик Ярослав Степанович, 1981 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (голова ДВК).

Устимчик Марія Олексіївна, 1996 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560061:

Рибчинчук Ліза Анатоліївна, 1996 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560062:

Киричик Марія Петрівна, 1972 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560064:

Кухарець Валентин Васильович, 1966 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560067:

Босюк Людмила Степанівна, 1980 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (секретар ДВК).

Нестерович Надія Миколаївна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560068:

Китун Олена Володимирівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560069:

Чугай Віра Юхимівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560073:

Вітюк Галина Анатоліївна, 1999 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (член ДВК).

Комар Любов Вікторівна, 1999 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (голова ДВК).

Сірач Валентина Герасимівна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560079:

Кузьмич Галина Григорівна, 1966 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (голова ДВК).

Луковець Олена Михайлівна, 1993 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560080:

Ковлева Альона Олегівна, 1997 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Ковлева Галина Онисимівна, 1979 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560087:

Коцюбайло Галина Василівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Ляшко Олег Валерійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560090:

Гаврилюк Микола Харитонович, 1956 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Отрода Ганна Олексіївна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560096:

Ковалюк Василь Іванович, 1995 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560098:

Гузовата Валентина Василівна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Миронюк Наталія Федорівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560099:

Гузовата Ольга Валеріївна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Переходько Тетяна Петрівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (секретар ДВК).

Степанюк Тетяна Степановна, 1993 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560100:

Гузовата Ольга Іванівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (член ДВК).

Лутай Світлана Василівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560101:

Ютовець Світлана Володимирівна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560102:

Жогло Євгенія Іовівна, 1952 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560103:

Колодій Віта Михайлівна, 1981 року народження, суб'єкт подання – Габер Микола Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560257:

Вабіщевич Людмила Іванівна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560272:

Бугай Михайло Миколайович, 1987 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560278:

Корнійчук Микола Іванович, 1984 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560279:

Пришко Валентина Миколаївна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (заступник голови ДВК).

Ютовець Світлана Володимирівна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560286:

Бурлачук Микола Петрович, 1990 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560293:

Редзель Валентина Іванівна, 1960 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560295:

Зелінська Руслана Павлівна, 1992 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560296:

Цьоба Раїса Йосипівна, 1955 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560298:

Клюйко Наталія Іванівна, 1988 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560315:

Прохорович Олена Володимирівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560320:

Пархомчук Галина Петрівна, 1968 року народження, суб'єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560321:

Шукалевич Раїса Миколаївна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560342:

Полюхович Марія Іванівна, 1961 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560742:

Таргонська Тетяна Оникіївна, 1968 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560748:

Козаченко Людмила Петрівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Ляшко Олег Валерійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560767:

Богданець Ірина Петрівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560768:

Борисовець Наталія Юріївна, 1973 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560879:

Сафоник Михайло Вікторович, 1980 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560880:

Мотоман Марія Петрівна, 1989 року народження, суб'єкт подання – Ляшко Олег Валерійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560884:

Лалак Михайло Михайлович, 1954 року народження, суб'єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560885:

Ясковець Ольга Антонівна, 1979 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560890:

Мельничук Світлана Миколаївна, 1970 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560891:

Биковець Іванна Олександрівна, 1992 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560893:

Ясинська Вікторія Валеріївна, 1993 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (секретар ДВК).

Голова окружної комісії КОНДРАТЮК О. В.

Секретар комісії ЛЕГКА Л. О.





переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
20-03-2019 10:16:37

Швая Іван

Великі заміни в складі комісій

оцінити:

1 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!