Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РАЙОННА РАДА ПРИЙНЯЛА БЮДЖЕТ НА 2019 РІК! (+відео)

26 грудня 2018 0
21 грудня 2018 року відбулася 28-ма сесія Дубровицької районної ради.

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: БОКСЕРИ З ДУБРОВИЧЧИНИ ПРОЯВИЛИ СЕБЕ У ВАРАШІ!

На сесію прибуло 25 депутатів ради з 34 обраних. На порядок денний сесії було включено 13 питань.

Упродовж засідання депутати обговорили ряд важливих питань та прийняли відповідні рішення, які спрямовані на розв'язання проблем району. Зокрема, йшла мова про наступне: про переведення загальноосвітнього навчального закладу на самостійне ведення бухгалтерського обліку; про внесення змін до програми матеріальної підтримки незахищених верств населення 2016-2020 роки, тобто фінансування підтримки Управління соціального захисту населення у розмірі 30 тисяч гривень на кур'єрську доставку; про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту в Дубровицькому районі на 2017-2019 роки та ряд інших рішень.

Також підтримали депутати районної ради і внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Зокрема, здійснено перерозподіл коштів субвенції з місцевого бюджету обласному бюджету на суму 602 тисячі гривень на співфінансування проекту будівництва нової амбулаторії у селі Кривиця Дубровицького району. Дані кошти спрямовані закладам освіти у сумі 382 тисячі гривень та закладам охорони здоров'я – 220 тисяч гривень, в основному на недопущення утворення заборгованості по заробітній платі, енергоносіям та капітальному ремонту свердловини для водопостачання у Велюнському НВК.

Розглядалося питання і про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради. Найголовнішим було питання про районний бюджет на 2019 рік. По цьому питанню слово взяв депутат районної ради Шах Григорій Петрович, який вніс конкретні пропозиції щодо прийняття бюджету на наступний рік (додаємо відео).

Слід зазначити, що бюджет на 2019 рік був прийнятий одноголосно.

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ДОДАЄТЬСЯ ВІДЕО!
переглядів: 664

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!