Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

15 липня 2019 0
В м. Дубровиця політична партія «ВОЛЯ» підтримує Зе!команду

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВОЛОДИМИР РАШОВСЬКИЙ НЕ ПІДВЕДЕ СВОЇХ ВИБОРЦІВ.

На Дубровичинні та й не тільки, (але загалом мова йде про наш куточок), незаконність у діях «владних діячів» та тих, хто це все «кришує» та замовчує вже стала очевидною. І народ просто за цим спостерігає, оскільки нічого не в силах змінити. Настав час покласти край корупційним схемам та тим, хто на цьому наживається. Саме тому люди «ВОЛІ» поділять свою точку зору та готові підтримати програму дій Зе! команди.

Як відомо, люди «ВОЛІ» пішли на вибори та отримали другий результат по Дубровицькому районі. Однак, всі ініціативи та журналістські розслідування були проігноровані уже з перших днів роботи в районній і міській радах. Завдяки злочинним позиціям місцевих груп та окремих «князьків» не вдалося досягнути позитивних результатів. Тому після консультацій з представниками ЗЕ!команди, де були залучені голови фракції Василь Бабан та Олександр Гузич, було прийнято рішення про повну підтримку новообраного президента В. Зеленського та партію «Слуга народу».

Нагадаємо, що політична партія «Слуга народу» має свого кандидата в депутати по 155 виборчому округу Володимира Рашовського. Саме цей кандидат підтримує політичні ідеї В. Зеленського та разом з ним прагне навести порядок в цій країні та в окремих її регіонах.

Тому звертаємося до вчителів, директорів навчальних закладів, лісників та інших структур не піддаватися на тиск керівництва. Не потрібно боятися, в першу чергу треба думати про майбутнє своє та своїх дітей. Прийшов час «поламати хребет» старій системі.

Вже роками лише на словах політики ніби змінювали щось в країні, проте ці зміни лише вони й відчували, адже робилося тільки на своє благо. За так званою турботою про український народ зазвичай приховувалося звичайне марнотратство бюджетних коштів.

Ми обрали нового народного Президента і час обрати нових депутатів, які працюватимуть для народу.

Зробимо їх разом!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!