Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

РЕКОРДНО ДОРОГІ МАЙДАНЧИКИ

02 червня 2017 1

Нещодавно в Дубровиці відбулося відкриття спортивного та дитячого майданчиків. Головним спонсором довгоочікуваного свята виступив народний депутат Василь Петрович Яніцький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАРДЕП ВАСИЛЬ ЯНІЦЬКИЙ МОЖЕ ОЧОЛИТИ РІВНЕНСЬКУ ОДА


Відкривали урочисто в травні за участю нардепа Василя Яніцького, міського голови Богдана Микульського та голови ГО «Захисту прав та інтересів учасників АТО» Миколи Шкільнюка. Встановлювали їх силами комунального підприємства міської ради «Будинкоуправління» – керуючий Сергій Столярець.

І все було би добре, якби не одне але: монтаж дитячого майданчика (міський сквер) коштував дубровичанам аж 34 тисячі гривень; спортивного майданчика (жилий масив «Посьолок») – 19 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕКС-СЕКРЕТАР МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ МЕРА В ПОПУЛІЗМІ

Нагадуємо, що це тільки монтаж, адже основна сума (близько 200 тис. грн.) на будівництво була виділена народним депутатом В.П.Яніцьким. Звідки комунальники взяли розцінки за виконання робіт з монтажу лищається загадкою.

Будь ласка надайте депутатам документи, щоб ми знали, яким чином були встановлені майданчики, – звернулася голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Таїсія Дубінець.
Я відповім на запитання, як представник підрядник КП «Будинкоуправління». Чому 34 тисячі? По-перше: туди ввійшло виготовлення освітлювальної опори. По-друге: казначейство не проведе платіж, якщо все не вірно, – відповів депутат Сергій Столярець.

Проте питання ціни залишається відкритим, адже якби все у нашій країні залежало б від казначейства, то у фінансовій сфері не була б присутня корупційна складова!

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
08-06-2017 11:33:55

гість сайту

перечитую інформацію міської ради і задумався - хто встановив спортивні майданчики на борку??? На вашому сайті написано, що подарував народний депутат Яніцький, а на сайті мерії, що це вони його придбали????!!!! Всі заслуги косять під себе з "маленькими затратами" монтажу!!!!
До виборів "вішали правду" дубровичанам ,- і після виборів продовжують - видно це не виліковне!!!!!

оцінити:

9 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!