Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РЕКРУТИНГ – НОВА ФОРМА РОБОТИ.

26 березня 2019 0

Дубровицька районна філії Рівненського обласного центру зайнятості запроваджує в роботу нову послугу з рекрутингового напрямку.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПЛАТФОРМУ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ ЗАПРОВАДЖЕНО У ДУБРОВИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ.

Робота рекрутера націлена на налагодження співпраці з головними партнерами служби зайнятості – роботодавцями та формування єдиної бази вакансій на підставі відомостей безпосередньо від працедавців і приватних посередників на ринку праці, аналізу інформації з друкованих та Інтернет ресурсів.

Рекрутери ознайомлюються з резюме шукачів роботи, що розташовані на сайті, проводять співбесіду з кандидатами, при необхідності пропонують їм пройти тести, а потім, за результатами такого відбору, - вибирають кращого фахівця та направляють його для співбесіди до роботодавця.

Перевагами рекрутингової співпраці служби зайнятості з роботодавцями є:

- роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. Адже попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами районної філії;

- не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається саме в районній філії на безкоштовній основі;

- роботодавцю не обов'язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він може скористатися ресурсами служби зайнятості;

- представникам малого бізнесу не обов'язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці зі службою зайнятості.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ взаємодії з роботодавцями Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Гольшанських 23а, телефон для довідок: 2 02 70.

Запрошуємо до співпраці!

Дубровицька районна філія

Рівненського обласного центру зайнятості

переглядів: 663

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!