Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РИНОК – НАША КОРОВА!

21 жовтня 2020 0

Базарний день або "здвиження", як у нас часто називають кожен четвер, максимально активізує рух у нашому місті. Через обмежену кількість парковок утворюється транспортний апокаліпсис і хаос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ


Для декого в місті це день подяки. Всі ми спостерігаємо як, починаючи з вулиці Шевченка, через вулиці Поштову, Березову, провулок Комунальний та на Комунальній розтягнувся наш славнозвісний «Великий базар. Те, що на ці вулиці в разі надзвичайної ситуації не потрапить пожежна чи швидка, то для мерії це дрібниці. Головне в цей день – прикуп, який потрапить не тільки до бюджету.

Перетин вулиць Березова/Поштова в "Базарний день".

Як відомо, "хазяйнує" на цьому базарі Юрій Лосік. Свого однодумця по партійні лінії на дану посаду завів наш "господарник". Ю.Лосік "заїхав" на цю посаду на автомобілі «Volkswagen Golf», 1985 року випуску, орієнтовна ціна якого 1200 доларів. Проте, вже за два роки своєї "плідної" роботи він пересів на комфортний кросовер «Toyota Rav4», 2010 року випуску, середня вартість якої складає 15 тис. доларів, задекларуваши при цьому її "дивну" вартість у розмірі 139 тис. 500 грн. (орієнтовно 5 тис. доларів). Оскільки такої автівки не зміг собі купити навіть мер нашого міста, то очевидно, що посада керівника «Ринку» є достатньо прибутковою. Тому на цій посаді ще з самого початку мала бути "своя" людина, яка б могла тримати все в своїх руках. Вірніше все те, що має йти до бюджету. Та чи доходить все до бюджету?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАРОБІТКИ ДУБРОВИЦЬКИХ ПОСАДОВЦІВ СКОЛИХНУЛА ГРОМАДСЬКІСТЬ

Комфортненький кросовер «Toyota Rav4», який Валерій Лосік придбав за два роки своєї "плідної" роботи.

Щочетверга працівники КП «Ринок», як мурашки, прошиваються між численною кількістю людей, відбираючи "кровні" від тих, хто їх заробляє. Вони здійснюють збір грошей без касового апарату, що вже на самому початку позбавляє можливості встановити реальний обсяг надходжень грошових коштів з торговців. А після базару відбувається найцікавіше – підрахунок грошей. Тут головне – як "барин" розпорядиться порахувати, поділити і скільки віддати. На офіційному веб-сайті ради Дубровицької міської ради опублікована калькуляція послуг по утриманню торгових місць (відкрита територія) по Дубровицькому КП «Ринок», що введена в дію з 01.04.2016 року, з якої вбачається, що розрахунок послуг по утриманню торгових місць проведено, виходячи з торгової площі в кількості 4860 м. кв., хоча у користуванні КП «Ринок» є земельна ділянка площею 1.9145 га. Вартість 1 м. кв. торгівельної площі становить 2,80 грн. Оскільки на великому ринку немає стаціонарних об'єктів, крім м'ясного павільйону, то щоб все було прозоро і чесно потрібно було б міряти кожне місце, визначати площу і брати гроші за кожен квадратний метр, надавати фіскальний чек або касовий ордер. Але тут все набагато простіше: чітка "такса" за місце, незалежно від площі. Ось тут якраз і можна "урвати куш", все одно ж ніхто не зможе перевірити, скільки було місць і якої площі. Адже чіткого обліку торгівельних місць немає, так само як і немає чіткого обліку кожної гривні. Це говорить про те, що отримані гривеньки від одного ринкового дня можна розділити як завгодно: трішечки собі, трішечки "на гору" і крихти працівникам, щоб не образилися. І так щомісячно кожного четверга. А ще забули про бюджет! Ну і в бюджет трошки треба заплатити. В звіті про роботу КП «Ринок» за 2019 рік Ю.Лосік задекларував річний податок на прибуток підприємства в розмірі 10 тис. 100 грн. При цьому на заробітну плату з чотирьох штатних працівників і чотирьох по договору витрачено за рік 454 тис. 700 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ БРУКІВКОЮ ЄДИНОЮ

Міський голова, володіючи інформацією про діяльність «Ринку», схвалює роботу свого оплічника Ю.Лосіка, що може свідчити про його умисне сприяння у приховуванні реального обсягу готівкової виручки від діяльності підприємства з метою отримання для себе неправомірної вигоди

Враховуючи, що на підприємстві ще й відсутній чіткий облік місць торгівлі, а отримана виручка від збору коштів за торгівельні місця занижується і не відповідає кількості торгівельних об'єктів, то це може вказувати на імовірність привласнення грошових коштів у великих розмірах та про неповноту сплати до бюджетів усіх рівнів податків і зборів. За цими фактами 16 жовтня Сарненською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за №42020181200000194 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України. Проводиться досудове розслідування...

переглядів: 1.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!