Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РІВНЕНЩИНА: СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ЗАХВОРІЛО НА КІР?

21 січня 2019 0

Кір забирає життя мешканців Рівненщини. Лікарі підрахували кількість заражених інфекцією за минулий рік та вже з початку цього року.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НА ДУБРОВИЧЧИНІ ВІД КОРУ ПОМЕР ЧОЛОВІК.

І вже з початку року від цієї недуга померло дві дорослих людини. Це двоє чоловіків: один із Квасилова, другий з Дубровицького району.

Загалом, минулого року на Рівненщині на кір захворіло 3002 особи, з них 2059, а це 68,6% – це діти. Найвища захворюваність реєструвалась у Рівненському, Корецькому та Здолбунівському районах. Багато хворіли і на Березнівщині.

Як повідомив завідувач відділу епідеміологічного нагляду Віктор Мороз, серед захворілих 1529 осіб перебували на стаціонарному лікуванні. Частіше потребували госпіталізації саме дорослі. Було госпіталізовано 63,4% дорослих та 46,1% хворих дітей. Пік захворюваності у 2018 році припав на грудень, коли захворіло 924 особи. Впродовж року в області зареєстровано 45 спалахів кору в дитячих колективах, де захворіло 644 особи.

У 2019-му в області зареєстровано 827 випадків кору. Серед захворілих 570 (69%) дітей. Найвища захворюваність спостерігається у Гощанському, Рівненському та Костопільському районах.





переглядів: 662

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!