Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РІВНЕНЩИНА: ЗАМІСТЬ 16 РАЙОНІВ – ЛИШЕ ТРИ.

06 лютого 2019 0

Наступного року на Рівненщині замість 16 районів стане лише три.

Як відомо, 2019-й – останній рік добровільного об'єднання громад. У 2020-му тих, хто самостійно не створить ОТГ, об'єднають примусово, а структуру області буде повністю змінено.

На сьогодні в області вже утворено 35 громад. За словами директора Центру розвитку місцевого самоврядування на Рівненщині Руслана Сивого, у 2019-му ще можна очікувати добровільного створення п'яти ОТГ (пише РВ).

Наступного року структуру області буде змінено. Так, замість 16 районів стане три: Дубенський, який об'єднає сьогоднішні Дубенський, Радивилівський, Млинівський та Демидівський райони), Рівненський (Рівненський, Здолбунівський, Острозький, Корецький, Гощанський, Костопільський райони) та Сарненський (Сарненський, Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський та Рокитнівський райони).

В свою чергу, нинішні районні ради та РДА буде ліквідовано. На місцях райдержадміністрацій працюватимуть наглядачі і контролери. Дані префекти перевірятимуть законність рішень, які ухвалюватимуть ОТГ, та матимуть право їх ветувати.

Щодо об'єднання Рівненщини з сусідніми областями, про яке йшлося на початку реформи, то від цієї ідеї відмовилися. За словами Сивого, нинішній поділ України на області відповідає європейським стандартам.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!