Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РІВНЕНСЬКИЙ «СЛУГА НАРОДУ» ДМИТРО СОЛОМЧУК.

24 червня 2019 0

Дмитро Соломчук – кандидат в народні депутати від політичної партії «Слуга народу» з Рівненщини.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЕСТАФЕТУ ЗЕ!ОФІСІВ ПРИЙНЯЛА ДУБРОВИЦЯ!

Не таємниця, що до влади потрібно допустити молодих, креативних та нових, які готові брати на себе відповідальність за зміни та їх творити. Одним з таких і є Дмитрій.

Ми поспілкувалися з представником рівненської «Зе!команди» Дмитром Соломчуком, котрий у списку політпартії «Слуги народу» на досить високій позиції. Отож, як живе Дмитрій та чому саме підтримує нашого новообраного Президента.

- Ви поринули в політичне життя. Ваше прізвище вже крутиться у ЗМІ. Читачам інтернет-ресурсу буде цікаво дізнатися про Вас як людину, як сім'янина. Розкажіть будь-ласка трішки про себе?

- Я народився та проживаю у місті Рівне. Маю дружину Олену та сина Даміана. У 2006 році я заснував у Рівному компанію «Агро-Центр», яка займається виготовленням та експортом запчастин до сільськогосподарської техніки. За час діяльності компанії відкрито 6 філій підприємства в Україні, створено понад 70 робочих місць на території України. Партнерами компанії є велика кількість агрохолдингів, агрокомпаній, промислових підприємств та фермерських господарств по всій Україні та за її межами. На даний час компанія «Агро-Центр» активно налагоджує бізнес-відносини із провідними іноземними партнерами, зокрема, в частині здійснення експорту власної продукції у країни Європи. З 2014 року я є засновником та головою громадської організації «Час-Дій». Метою діяльності організації є здійснення підтримки малого та середнього бізнесу, об'єднання підприємців Рівненщини з метою виконання реальних справ для забезпечення захисту своєї підприємницької діяльності, добробуту свого міста та держави загалом.

- Чому саме підтримували В. Зеленського на президентських виборах, а не іншого кандидата? Що стало поштовхом до цього?

- Моя підтримка Володимира Зеленського під час президентських виборів пояснюється тим, що у нас із діючим президентом повністю співпадають погляди на майбутні шляхи розвитку нашої країни. В своєму рідному місті я реалізував себе як успішний підприємець та громадський діяч. В якийсь момент я зрозумів, що не можу стояти осторонь політичних подій, які відбувались в нашій країні під час президентських виборів. Як громадянин України, я хочу жити в безпечній та комфортній державі, яка активно розвивається. Я чітко усвідомлюю, що українці зачекалися якісних змін в країні, нас виснажили одні і ті ж самі обличчя на політичній арені. Прийшов час допустити до влади молодих та креативних людей. Саме це й стало поштовхом до моїх активних дій щодо підтримки Володимира Зеленського та його команди. Як результат, я прийняв рішення об'єднати однодумців, які хотіли змінювати систему разом зі мною та став офіційним представником команди «Зе!» на Рівненщині.

- Хто з Рівненщини був делегатом на з'їзді «Слуги народу»? Які враження від з'їзду у Вас особисто?

- З'їзд політичної партії «Слуга народу», який відбувся в Києві 9 червня 2019 року, справив на всіх членів делегації від Рівненщини неймовірно позитивне враження. Атмосфера події чітко відображала стиль майбутньої політичної діяльності партії – невимушеність, легкість та креативність. Рівненщину на з'їзді представляли шестеро делегатів, двоє з яких кандидати в народні депутати, а також інші члени команди «Зе!» на Рівненщині.

- Хто ще з Рівненщини пройшов по списках до ВРУ від «Слуги народу»?

- Рівненську область в списках кандидатів в народні депутати від партії «Слуга народу», окрім мене, також представляють Олександр Салійчук (№ 79), підприємець з Рівного, співвласник і директор ТОВ «Перша м'ясна хата» ТМ «Гощанські ковбаси», член громадської організації «Час-Дій» та Хомич Ігор (№ 179), директор ТОВ «СВ Трансгаз», член громадської організації «Час-Дій».

- Скажіть, будь-ласка, чи є на даний час остаточна кандидатура, яка буде йти від «Слуги народу» по 155 виборчому округу?

- По 155 виборчому округу від партії «Слуга народу» в народні депутати балотується Рашовський Володимир, засновник та директор ТОВ фірма «Рекорд», яка займається постачанням торфу та торфяних субстратів для використання у сільському господарстві, садівництві та квіткарництві.

Нагадаємо, вибори до парламенту пройдуть 21 липня 2019 року, склад Ради формується як зі списків політичних партій, так і з депутатів-мажоритарників.

Дмитро Соломчук посів досить високе місце в списку партії «Слуги народу» - номер 33, і це практично гарантує йому місце у майбутній Верховній раді України. Отож, бажаємо Вам, пане Дмитре, гарного політичного майбутнього, Щоб всі Ваші подальші плани та діяння в політичній сфері йшли на благо суспільства.

переглядів: 515

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!