Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РІЗАТИ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА – РОБОТА РЯТУВАЛЬНИКІВ?

30 березня 2018 1

Під час сесії Дубровицької районної ради депутати заслухали начальника 14-ї пожежно-рятувальної частини майора Смолянця Олександра Михайловича.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ ПОДАРУВАВ НАРУЧНИКИ ГОЛОВІ РАЙОННОЇ РАДИ

Справа у тому, що рятувальникам надійшов депутатський запит з питання вирізки аварійно небезпечних дерев на території Дубровицького району. На запит рятувальники надали відповідь, що вирізкою таких дерев може займатися і служба цивільного захисту. Рятувальники не забезпечені технікою, яка дозволяє виконувати роботи на висоті, крім того – рятувальники не атестовані для проведення висотних робіт. На думку рятувальників, у районі достатньо підприємств і установ, які мають необхідне обладнання, входять у систему цивільного захисту району та могли б виконувати такі роботи. А в межах сільських населених пунктів такі роботи має організувати сільський голова. «Поки ми будемо знімати з дерева кота – в іншій частині району може горіти будинок, де реально потрібна допомога. Треба діяти спільно, а не вішати всіх собак на пожежно-рятувальну частину» - заявив з трибуни Смолянець.

Заступник голови районної ради Олександр Задорожний дорікнув пожежникам тим, що депутати пішли їм на всі поступки – виділили кошти на ремонт частини, дали нову машину. На що Олександр Михайлович відповів, що це сталося вперше за 50 років. Також майор навів статистику – якщо раніше в село на пожежу машина з Дубровиці їхала годину, то зараз – п'ять хвилин. Тому, на його думку, пожежні машини мають бути і у селах і він не розуміє, чому депутати так упереджено ставляться до рятувальників.

переглядів: 658

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
30-03-2018 20:16:56

Михайло Яковець

На жаль мене не було на сесії...Я в шоці!! І це відповідь ДСНС!! Їх гасло, якщо хто не знає: "Запобігти.Врятувати.Допомогти."!!! На першому місці саме ЗАПОБІГТИ!!!! А наша МНС, чомусь в районі запобігає?? Приїзджають, на жаль, вже тоді, коли в людей біда і мало того ще й рахунок виставляють за приїзд!! Це нормально по Вашому!!! Стидоба!! Я грошей попросити, то перші, а як запобігти чи допомогти, то я не я і робота не моя!!?? Що Ви буде говорити тоді, коли не дай Боже, те дерево впаде і наробить біди??? Ви, шановні, хоч би вивчали ситуацію, як це можна зробити спільно?? Я точно знаю, що ні і Вам було повністю всеодно..Люди самі готові ті дерева позрізати - їм необхідно лише платформа!! Так в Дубровиці є свої можливості зрізувати такі дерева, а в сільрадах є?? На те ви і є ДЕРЖАВНОЮ службою, яка повинна запобігати лихові!! Ну що ж не хочете самі допомогти - заставимо!!

оцінити:

17 45

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!