Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РОБОТУ, ОСВІТУ ТА ВІДПОЧИНОК ЗА КОРДОНОМ ПРОПОНУЄ КОМПАНІЯ EURO STUDY & WORK

03 серпня 2018 0

Міжнародний центр європейської освіти і працевлаштування EURO STUDY & WORK належить компанії EURO UKRAINIAN GROUP. В 2010 році між представниками європейського і українського бізнесу був створений проект зовнішньоекономічних відносин в напрямку міжнародного експорту та імпорту.

В 2016 році було зареєстровано і відкрито офіційне представництво EURO UKRAINIAN GROUP в Україні, після чого компанія почала активно розвивати свою діяльність і управляє найкрупнішою Всеукраїнською мережею агентств EURO STUDY & WORK, EURO TOUR і EURO СТРАХУВАННЯ, яка представлена в усіх регіонах України.

Через єдиний керівний бек офіс компанії Всеукраїнська мережа агентств реалізує новий концепт від провідних європейських операторів в сфері комплексного обслуговування клієнтів в напрямку міжнародного туризму, працевлаштування, освіти, страхування, онлайн ресурсів з продажі квитків, оренди нерухомості і авто по всьому світу. Наявні вакансії для роботи у Австралії, Польщі, Об'єднаних Арабських Еміратах, Швеції, Литві, Бельгії, Франції, Данії, Естонії, Фінляндії, Німеччині, Чехії, Катарі та ряді інших країн. Більше актуальної інформації ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії - EURO STUDY & WORK. Оновлення даних про нові вакансії відбувається щодня.

Окрім праці за кордоном EURO STUDY & WORK пропонує своїм клієнтам і туризм – доступні гарячі тури в будь-яку точку світу за помірними цінами – від 200 у.о. Компанія співпрацює з усіма туристичними операторами, наявними на ринку. Також пропонуються авіа та залізничні квитки.

В 2018 році офіційне представництво компанії EURO STUDY & WORK було відкрито і в Дубровиці. Це перше офіційне представництво у Рівненській області!

Компанія EURO STUDY & WORK гарантує 100% офіційне оформлення всіх необхідних документів для роботи, здобуття освіти або ж відпочинку за кордоном.

Звертайтесь вже зараз! Використайте шанс яскраво змінити своє життя з EURO STUDY & WORK.

Адреса офісу: м.Дубровиця, вул. Воробинська, буд. 26, оф.14 (приміщення колишнього офісу нотаріуса).

+38 063 332 81 73 / +38 067 412 86 76.

переглядів: 669

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!