Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: «ЯКЩО Я БУДУ БАЛОТУВАТИСЯ В ПРЕЗИДЕНТИ, ТО ОДЕРЖУ ПЕРЕМОГУ»

11 вересня 2018 15

В 2018 році Роман Петрович вирішив розпочати свою політичну кар'єру та оголосив про своє бажання балотуватися на пост президента України.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮРІЙ ДЕРЕВ'ЯНКО: СВОЄЮ БОРОТЬБОЮ МИ ВІДКРИЛИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ

Роман Безсмертний досить довго знаходився на других ролях в українській політиці. Відомо, що 15 років він працював у парламенті, був представником президента Л. Кучми у Верховній Раді та керував виборчим штабом «Наша Україна».

Якими амбіціями керується?

За весь час свого перебування у великій політиці Роман Безсмерний звик бути осторонь публічних демонстрацій своїх амбіцій. Він завжди вважав себе командним чоловіком та буває досить категоричним при відстоюванні своєї позиції. Якось він заявив: «Я не розумію того солдата, який не хоче стати генералом. Я не відкидаю того, що своє майбутнє бачу в політиці. А в якій якості – це вже залежить від того, з ким буду працювати».

Зазначимо, що Роман Петрович був в опозиції, був у владі, був народним депутатом, представляв інтереси президента у Верховній Раді, був віце-прем'єром в першому уряді Юлії Тимошенко, був послом України в Білорусі, а також представляв інтереси України в Мінській підгрупі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО: "ТРИ СФЕРИ, ЯКІ ТРЕБА РЕФОРМУВАТИ ПЕРШИМИ"

І вже 29 травня 2018 року Роман Безсмертний заявив, що йому набридло «подавати патрони». Тепер він готовий не лише готувати патрони, а й самостійно стріляти.

Кандидат в Президенти України «за»:

  • -прийняття нової Конституції України;
  • -ліквідацію всіх державних комітетів;
  • -виведення регулюючих, публічних і контрольних органів з органів державної влади;
  • -розширення повноважень місцевих органів влади;
  • -створення при всіх міністерствах цивільних колегій, з якими узгоджуватимуться всі рішення відомства;
  • -створення Національної комісії з регулювання підприємництва.

Кандидат в Президенти України «проти»:

  • -існування комунальних ЗМІ;
  • -використання нафтопроводу «Одеса-Броди» в реверсному напрямку;
  • -існування Державного комітету з питань підприємництва та регуляторної політики.

На його переконання, єдиним варіантом виходу з тупика є діалог Києва і Кремля. «Нам треба нав'язати діалог Росії», – вважає Безсмертний. Водночас потрібно формувати сильну боєздатну армію. «Хочеш миру – готуйся до війни», – нагадує політик крилатий вислів. Роман Безсмертний завжди придержувався власних принципів. За 23 роки свого перебування в політиці він пройшов всі владні сходинки. Тому він серйозно налаштований змінювати політичну ситуацію в країні та реагувати на зауваження громадян цієї держави.

переглядів: 903

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (15)
05-10-2018 13:06:58

Рая

Ми ще з дівчатами порадимося і візьмемо та і проголосуємо за Безсмертного. Ви ,що думаєте ,що вуличні торговці народ не організований ?Раман Петрович особисто я обіцяю , що у Вас уже не один десяток голосів у Дубровиці буде.Вже ці ЮВТ ,Микульські та Степанівни з своїми поприхеньками надоїли і не тільки мені.

оцінити:

11 3
05-10-2018 12:37:18

Рая

Я та моя сім"я згідна за буть -кого голосувати кроме ЮВТ та мера .Про Безсмертного нічого не можу сказати тому ,що його ймовірно знають старші по віку люди.

оцінити:

10 3
05-10-2018 10:33:44

Володимир Клюйко

Романа Петровича знаю особисто! Це законотворча людина , великий політик і буду його підтримувати!!!

оцінити:

13 3
21-09-2018 17:40:43

лена

якщо відкинути Петю і Юлю то Вакарчук, Зеленський, Безсмертний - не найгірші кандидати

оцінити:

17 3
20-09-2018 16:24:44

Виборець Полісся

Знаємо ,аналізуємо ,бачим ,чуєм.Але одну ремарочку для "Знайомого" - ці вибори можуть бути самі непередбачувальні за всю історію Незалежності України .

оцінити:

16 3
20-09-2018 14:38:26

Знайомий

Обєднуйте кого хоч з ким хоч, всеодно Порошенко в другому турі без проблем виграє (за умови якщо піде на вибори). Ви ж всі тут розумієте, що він і його адмінресурс ще не включався в цей процес. А те що в його козирів у рукавах дофіга - то це факт. А найголовніший це те, що оліхархи його хочуть оставити. Я вже раз писав - свого ж вони кинуть не можуть.

оцінити:

14 2
20-09-2018 12:52:27

Виборець Полісся

Анатолій Гриценко ,Святослав Вакарчук ,Роман Безсмертний , Андрій Садовий повинні об"єднатись і піти на вибори єдиною потужною командою .Цілком згідний з "Слугою Народу ".

оцінити:

15 1
20-09-2018 12:25:30

СЛУГА НАРОДА

Безсмертний... Вакарчук... Гриценко... Навіщо розпорошувати голоси? Це ж одне електоральне поле! Треба об"єднуватися!!! А то ПЕЦЯ знову виграє!!!

оцінити:

17 1
14-09-2018 11:48:20

Виборець

Роман Безсмертний - це людина двох Президентів ? Віктор Ющенко та Леонід Кучма .Там де Кучма там і Віктор Пінчук так треба розуміти ?

оцінити:

25 3
13-09-2018 14:52:36

Степан

В Романа Петровича Безсмертного прослідковується династія Вікторів : Віктор Ющенко ,Віктор Пінчук ,Віктор Матчук , а якщо ще добавиться Віктор Балога взагалі цікаво буде.

оцінити:

30 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!