Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

РОЗГРАБОВАНУ СТОМАТПОЛІКЛІНІКУ ПРИЙНЯЛИ НА БАЛАНС МІСЬКРАДИ

11 червня 2021 0

НКП «Дубровицька районна стоматологічна поліклініка» безоплатно перейшла у власність Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РОЗВАЛІ СТОМАТПОЛІКЛІНІКИ ВИННІ ЗДОРОВІ ЗУБИ!


Розграбоване некомерційне комунальне підприємство «Дубровицька районна стоматологічна поліклініка» разом із майном і заборгованістю в 247 тис. грн., перейшли у власність Дубровицької міської ради, за рішенням депутатської більшості в четвер 10 червня.

Про затвердження акту приймання-передачі та безоплатне прийняття комунального некомерційного підприємства «Дубровицька районна стоматологічна поліклініка» Дубровицької районної ради і майна, що знаходиться на його балансі, із спільної власності територіальних громад Дубровицького району у комунальну власність Дубровицької міської ради. – йшлося в проголосованому питані порядку денного.

Про яке, саме, майно йде мова в Акті приймання-передачі, та яка його вартість, ми можемо лише здогадуватися. Але...

Якщо вартість майна мала, то причини наступні:

  • знецінення майна шляхом заниження реальної вартості, а саме: не проводилась індексація – доведення нульової або заниженої вартості майна до її реальної вартості;
  • дострокове списання майна без повного зносу;
  • можливо проведена уцінка майна (штучне заниження фактичної вартості) для подальшого його списання;
  • списання майна до акту передачі, яке використовувалось (розбазарювання майна (медичні установки) самими працівниками, які займалися нелегальним бізнесом (навіть в межах стін стоматполіклініки).Тоді виникають наступні питання: чи доданий до Акту прийому-передачі висновок комісії та чи бачили депутати висновок комісії, якщо такий був? Адже судячи з наших спостережень, складається враження, що більшість депутатів зовсім не цікавляться до голосування питаннями, які стоять в порядку денному.

Тоді виникають наступні питання: чи доданий до Акту прийому-передачі висновок комісії та чи бачили депутати висновок комісії, якщо такий був? Адже, судячи з наших спостережень складається враження, що більшість депутатів зовсім не цікавляться регламентом і не знайомляться з питаннями, які стоять в порядку денному.

Схоже на те, що найближчим часом розграбоване НКП «Дубровицька районна стоматологічна поліклініка» перейменують і ліквідують. Потім Дубровицький міський голова призначить, з числа своїх наближених, нового директора, який облаштує там приватні кабінети з переліком платних послуг. Можливо, що навіть залишать один кабінет для обслуговування незахищених верст населення та пільговиків (учасники АТО/ООС, діти війни, постраждалі від аварії на ЧАЕС), а перед тим підпишуть угоду з Національною службою здоров'я України.

Для чого заключати домовленості запитаєте Ви? Все дуже просто, якщо Дубровицька стоматполіклініка не укладе вищезгадану угоду, то не матиме фінансування з державного та місцевого бюджетів а, отже, не отримає відшкодування за надані пацієнтам-пільговикам послуги.

переглядів: 1.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!