Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

САРНЕНСЬКА РАЙРАДА "ПОДАРУВАЛА" 150 ТИС. ГРН. САРНЕНСЬКІЙ РДА

18 серпня 2021 0

12 серпня 2021 року відбулось пленарне засідання позачергової п'ятої сесії Сарненської районної ради восьмого скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕКС-ОЧІЛЬНИЦЯ ОСВІТИ СТАВИЛА НЕЗРУЧНІ ЗАПИТАННЯ САРНЕНСЬКИМ ЧИНОВНИКАМ


В ході сесії депутати райради приділили особливу увагу питанню «Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2021 рік».

Сарненська районна державна адміністрація, в особі голови райдержадміністрації Олександра Кохана, запропонувала депутатам райради виділити з районного бюджету на свої потреби 150 тис. грн. Як зазначається в проєкті запропонованого рішення, для забезпечення виконання на належному рівні органами державної влади управлінських повноважень щодо виконання регіональних програм соціально-економічного розвитку та впровадження реформ на території Сарненського району, а саме: придбання паливо-мастильних матеріалів, запчастин до авто, канцтоварів, поштових конвертів і марок – 88 тис. грн.; придбання квітів, подарункової, презентаційної, сувенірної продукції на 52 тис. грн.; та 10 тис. грн. на матеріально-технічне забезпечення, організаційні витрати та послуги сторонніх організацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗВИНУВАТИВ КЕРІВНИЦТВО ВІДДІЛУ ОСВІТИ В БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Голова Сарненської обласної державної адміністрації Олександр Кохан.

Запропонований РДА проєкт рішення неабияк здивував свободівця Олександра Задорожного, який до того ж обіймає посаду керуючого Обласною психіатричною лікарнею с.Орлівка. Депутат від Дубровиччини Олександр Задорожний вийшов до трибуни та запропонував свої зміни до проєкту рішення. Натомість 150 тис. грн., які передбачила райрада Сарненській РДА, спрямувати на програму допомоги мешканцям району «Турбота» в розмірі 100 тис. грн., та 50 тис. грн. Орлівській психіатричній лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ ЗАПРОПОНУВАВ ЗМЕНШИТИ ФІНАНСУВАННЯ АПАРАТУ ОСВІТИ

Депутат райради Олександр Задорожний під час виступу на п'ятій сесії райради.

На жаль, більшість депутатів райради не підтримали пропозицію Олександра Задорожного та проголосували "ПРОТИ" запропонованого рішення.

Цікавим є те, що перед голосуванням за проєкт рішення про виділення коштів Сарненській РДА, голова райради Ярослав Яковчук та голова адміністрації Олександр Кохан заявили, що не братимуть участь у голосуванні, бо мають конфлікт інтересів, а коли питання в цілому (з першого разу) не пройшло заявили, що хочуть голосувати, адже це може зашкодити інтересам держави.

Найсмішніше, що витрати на квіти і пальне подаються "під соусом" виконання регіональних програм соціально-економічного розвитку та впровадження реформ на території Сарненського району. У чому соціально-економічний розвиток з купівлі пального та квітів? Ааа! Хіба окремій "заправці" та квітковому магазину!, – прокоментував згодом Олександр Задорожний.переглядів: 917

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!