Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЩЕ РАЗ ПРО ВИБОРИ ТА З КИМ ЗУСТРІВСЯ НОВООБРАНИЙ ПРЕЗИДЕНТ!

30 квітня 2019 1

Новообраного Президента В.Зеленського привітали з перемогою.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: УКРАЇНА ОБРАЛА НАРОДНОГО ПРЕЗИДЕНТА!

Центральна виборча комісія (ЦВК) оголосила остаточні результати виборів. Згідно з ними, Володимир Зеленський переміг, набравши 73,22 відсотка голосів виборів. Петра Порошенка підтримали 24,45 відсотка виборців. За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, за Зеленського віддали голоси загалом 13,541 мільйона громадян, а за Порошенка - 4,522 мільйона українців. При цьому, 428 000 бюлетенів визнані недійсними.

Також на третій день Великодня, а саме 30 квітня 2019 року новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся із предстоятелем Православної церкви України (ПЦУ) Епіфанієм та обговорив низку тем, серед яких, зокрема, війна на Донбасі, боротьба з корупцією і бідністю, а також відносин між державою і церквою.

Володимир Олександрович привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія зі Світлим Христовим Воскресінням. У свою чергу Предстоятель Української Православної Церкви привітав новообраного Президента з головним православним святом та з його обранням на посаду Президента Української держави. Митрополит Онуфрій побажав Володимиру Зеленському Божого благословення на новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народові. Учасники зустрічі також обговорили ситуацію, яка склалася в релігійній сфері України.

Отож, чекаємо на інавгурацію Президента України!

переглядів: 870

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
01-05-2019 15:28:57

Анатолій

Приємно здивував новообраний Президент своєю мудрістю! Думаю, що це він зробив не за підказкою, а за покликом власного серця. Зустрічі з очільниками обох церков - це добрий знак суспільству про примирення і недопущення дискримінації людей за політичними і релігійними переконаннями. Ворожнечі і злості не місце в будь-якому храмі! Краще вже бути атеїстом, ніж з такими емоціями заходити туди.

оцінити:

3 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!