Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЩО ЧЕКАЄ УКРАЇНУ В НАЙБЛИЖЧІ РОКИ?

28 травня 2019 0

Нам вдалося поспілкуватися з Поліщук Ольгою Василівною, яка вивчає Ведичну астрологію та прогнозує складну долю нашої країни в подальшому.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПРОДАЮТЬСЯ КАРТИНИ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ-ХУДОЖНИКІВ.

Хто ж така Поліщук Ольга? Народилася вона у Володимирці, вищу освіту здобула в Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого в Харкові, працювала в прокуратурі м. Рівного. Під час навчання в інституті почала вивчати Ведичну астрологію, а згодом вирішила переїхати до Індії, щоб краще осягнути цю науку.

За словами дівчини, Ведична астрологія значно відрізняється від західної, а точність передбачень, які можна робити з її допомогою, ще більше викликають бажання поглиблювати знання у цій сфері далі.

Ось що розповідає пані Ольга:

«Більше десяти років я мала змогу аналізувати карти народження людей і пересвідчуватися в тому, що положення планет у гороскопі має дуже великий вплив на життя кожного. А вже з листопада 2018 року вирішила простежити положення планет в картах країн, що викликає ті чи інші події. Для того, щоб прогнози були правдивими, дуже важливо знати точний час народження або час заснування країни. На сьогодні астрологи розглядають три різних карти України. Свої прогнози я роблю по положенню планет на 17:56:25, 24 серпня 1991 року. Саме по цій даті можна було простежити, чому 25 листопада 2018 року відбувся морський конфлікт України з Росією, що призвело до введення воєнного стану. Було зроблено передбачення, що січень і травень 2019 року будуть вкрай несприятливі для України. Так і сталося, в січні була непогода, хуртовини, а спалах грипу і кору досяг неймовірно високих показників, при цьому вже з самого початку лютого погода значно покращилася, а епідемії практично скінчилися».

На фото на задньому фоні Прем Мандір - один із дуже популярних храмів, який змінює колір.

Чи цікаво вам, дорогі читачі, що чекає Україну в найближчі місяці та наступні роки? Ми вже бачили, що у травні, на рівні з загальним політичним напруженням та обстрілами на кордоні з Росією, жителі Західної України постраждали від постійних злив. Багато населених пунктів було затоплено, повмирала худоба, загальна сума збитків склала більше десяти мільйонів гривень. Тобто травень виявився дійсно несприятливим.

Що ж буде далі згідно з прогнозами Ведичної астрології? На жаль, червень 2019 року видається ще більш несприятливим. До 22 червня поточного року дві суворі планети Марс та Сатурн перебувають на одній осі з двома іншими тяжкими тіньовими планетами, що викликатиме спалахи гніву, сутички, аварії, вибухи, пожежі, проблеми з електрикою і електроприладами. Оскільки аварійність і травматичність цього періоду висока, людям слід бути дуже обачними на дорогах, дотримуватися правил дорожнього руху, бути обережним з вогнем, гострими предметами та електрикою. Не варто розвивати або породжувати конфлікти, бо під впливом гніву людина може зробити багато речей, про які потім шкодуватиме.

«Всі подальші місяці аж до кінця 2021 року будуть теж складними (але не суцільно складними, так як хороші показники в карті України теж є), на 2020-2021 роки прогнозується конфліктна ситуація на світовому рівні (зокрема, є дуже велика ймовірність бойових дій в США, Китаї, Індії та Пакистані). Це може похитнути світову економіку і Україна теж буде відчувати на собі негативні наслідки. Швидкого закінчення конфлікту з Росією на східному кордоні я теж поки не бачу, хоча всім серцем бажаю його негайного вирішення», - розповідає астролог.

Також є певні передбачення, які стосуються нового Президента України Володимира Зеленського, і змін у владі. Такий період реформ, звісно, на краще. Причому варто пам´ятати, що трансформація – це завжди болісний процес, коли треба відкинути застарілі програми і прийняти нові (як на державному політичному рівні, так і на індивідуальному рівні свідомості).

«Дуже хотілося б налаштувати всіх на готовність до змін, терпіння, бажання допомагати, а не критикувати і обов´язково вірити в свою державу. Слава Україні!», - зазначила Ольга.

Отож, як бачимо з прогнозів, Україна наразі проходить не дуже сприятливий період. Але все-таки є сподівання, що все зміниться і, звісно, на краще.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!