Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЩО ОТРИМАЛИ ВЧИТЕЛІ З ГРОМАДИ

20 лютого 2018 2

Цілий скандал спровокувала опублікована раніше стаття про ситуацію, що виникла у Висоцькій об'єднаній територіальній громаді. Вчителі звернулися до нас зі скаргою на те, що голова громади Людмила Гура не виплатила їм премій, Людмила Федорівна, у свою чергу, все заперечувала. Аби розібратися в питанні ГО «СИЛА ВОЛІ» надіслала запит, на який нещодавно надійшла така відповідь.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРИК ДУШІ ВЧИТЕЛЯ З ГРОМАДИ

Загальна кількість педагогічних працівників у Висоцькій ОТГ становить 131 (включно з ДНЗ). Розмір загального фонду оплати праці у навчальних закладах громади у 2017 році склав 11 мільйонів 921 тисячу. Об'єм освітньої субвенції склав 8 мільйонів 468 тисяч.

До відповіді на запит були надані копії всіх розпоряджень, що стосувалися виплат педагогічним працівникам. Так 24-го лютого 2017 року за успішне виконання посадових обов'язків преміювали директора Висоцької ЗОШ, директора Вербівського НВК та завідуючу ДНЗ «Льонок» - всім по 1400 грн.

2-го березня 2017 року преміювали директора Людинської ЗОШ, директора Золотинської ЗОШ та завідуючу ДНЗ «Берізка» - всім по 1400 грн.

27-го вересня 2017 року до Дня вчителя було премійовано педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та ДНЗ у розмірі 20% від почасового окладу. Обслуговуючий персонал отримав 10%.

24-го жовтня 2017 року педагогічним працівникам було надано винагороду у розмірі посадового окладу, а директора Вербівського НВК премійовано – 4000 грн.

14-го грудня 2017 року преміювали лауреатів районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в розмірі 2000 грн., а саме: вчителя фізики Золотинської ЗОШ, вчителя німецької мови Золотинської ЗОШ, вчителя німецької мови Вербівського НВК.

Також було премійовано соціального педагога Людинської ЗОШ – 1000 грн., та директорів Золотинської ЗОШ і Вербівського НВК – по 650 грн.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
21-02-2018 10:20:01

Людина

То тільки мені ріжуть в очі часті преміі Золотинському директору і Вербівському???
Скажіть будь ласка за які такі заслуги ви дали премію да ще і в такій сумі 4000.1400,650 гривень Вербівському директору???Що то таке вона вже зробила важливого для школи за 3 місяці???Чи може я не правильно сформувала питання "ЩО ВОНА ЗРОБИЛА ВАЖЛИВОГО ДЛЯ ВАС???"
А директор Золотинськоі ЗОШ?Скільки ці люди на своіх посадах?За що такі преміі??За що ви себе любіму преміювали на 100% кожного місяця???Я вважаю що то просто знущання!!!
Але шо тут говорити і питати!Всі розумні люди давно зрозуміли як потрібно працювати в громаді щоб отримувати такі поблажки!Потрібно працювати на Гуру!Не дарма ж половина громадських грошей йдуть на зарплати вашим прислугам!!!!!!!!!!!А НЕ НА БЛАГО ГРОМАДИ!!!!
Такщо не робіть дурнів з людей! Бо і самі в дурнях залишитесь!!!

оцінити:

74 16
20-02-2018 20:35:34

Директор Вербівського НВК Розанович А.А.

Хочу роз’яснити читачам, як саме мене премійовано за успішне виконання посадових обов’язків в сумі 1400 грн.. головою Висоцької с/р Гурою Л.Ф. Всю інформацію я буду надавати тільки від себе, якщо мої колеги не побояться, то вони також можуть дати свій коментар.
З січня 2017 року голова Висоцької с/р Гура Л.Ф., завідуючий сектором освіти Рожко М.В., за підтримки Тинко О.П., юриста с/р, розпочали втілювати в дійсність свої плани щодо звільнення керівників навчальних закладів та призначити на їх місце своїх прибічників…
Втілити свій задум Вони хотіли шляхом внесення змін до статутів навчальних закладів, оскільки змінився власник. М.В.Рожко розраховував, що нові Статути перечитувати ніхто не буде, але Він помилився, я його перечитав до останньої букви.
Багато цікавого я там знайшов, а саме: педагогічних працівників та директорів шкіл має призначати голова громади, а обслуговуючий персонал навчальних закладів, директор школи за погодженням з завідуючим сектором освіти. Так звана перша спроба узурпації влади. Було багато дискусій та погроз, однак права педагогів були відстояні. 20 січня 2017 року Статути були затверджені. Затвердження Статутів процедура не дешева, коштів в громаді на це не було. Оплату за реєстрацію статуту я робив за власні кошти. Окрім того, я також за свої кошти міняв печатку та штамп навчального закладу. 24 лютого 2017 року кошти, які я потратив, мені повернули. Як каже зараз голова громади, дала мені «премію». Якщо це премія, то поверніть мені мої потрачені на сільську раду кошти.
Ще хочу внести ясність щодо директорів Вербівського НВК. 23 червня 2017 року голова громади досягла свого задуму і мене було звільнено з посади директора Вербівського НВК. На даний час я оскаржую своє звільнення в судовому порядку. Своє звільнення вважаю політично мотивованим.
Сумами в розмірі 4000 грн. та 650 грн. Гура Л.Ф. преміювала своїх новопризначених директорів, які пропрацювали місяць на посаді директора. Нажаль, два інші директори в неї за рік нічого не заслужили. Здогадайтесь чому?

оцінити:

80 21

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!