Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СЕЛА РОЗВИВАТИМУТЬ ПОЛЯКИ

08 червня 2018 0

Сільські території Рівненської області надалі розвиватимуться за підтримки польської програми. Ця співпраця почалася ще десять років тому. Дані напрацювання мають деякі результати. Це стосується і Полісся.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОДАЖ ЗЕМЛІ:ЗАБОРОНИТИ НЕ МОЖНА ДОЗВОЛИТИ

Співпраця з поляками щодо розвитку маленьких міст та селищ розпочалася ще десять років тому. Що стосується північних районів області, то першою у впровадженні ініціативи Leader стала Березнівщина. Хоча останнім часом співпраця затихла, але все може змінитися. Адже це було б початковим етапом у розвитку наших сіл. Основною умовою для реалізації проектів є наявність на конкретній території групи місцевої активності, яка б опрацьовувала стратегію місцевого розвитку. А даний стратегічний план має базуватися на наявних ресурсах.

Серед конкретних проектів, вже втілених у співпраці з поляками, можна виділити вуличне освітлення та сортування сміття в Костополі та проект з запобігання лісовим пожежам.

Поляки у розвитку територій використовують низовий підхід, коли ініціатива у розвитку надходить від самих громадян. Основною умовою для втілення проектів у життя є групи місцевих активістів на кожній конкретній території, що працюватимуть над стратегією місцевого розвитку.

Звісно, було б добре, якби і Дубровицький район не залишився поза увагою і на землях нашого краю розвивався якийсь промисел. Адже, опустошені земельні ділянки можуть дати майбутнє. Також в сільських місцевостях не вистачає дитячих майданчиків та освітлених територій. Тому хотілося б бачити результати, а не лише обіцянки.

переглядів: 356

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!