Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СЕЛЯНИ КАЖУТЬ: "РУКИ ГЕТЬ ВІД КРУПІВСЬКОЇ ЗЕМЛІ!"

05 липня 2021 0

Крупівчанин Віталій Мовчун звернувся до депутатів з проханням якнайшвидше розглянути проблемні питання крупівських земель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРУПІВЧАНИ ВИМАГАЮТЬ ПОВЕРНУТИ ЇХНЮ ЗЕМЛЮ


24 червня житель Крупового Віталій Мовчун виступив перед депутатами Дубровицької міської ради з проханням висунути земельні питання крупівчан на розгляд тринадцятої сесії міської ради, яка має відбутися в кінці липня.

Громада села налаштована рішуче, якщо їх не почують, то вони обіцяють перекрити дорогу та пригнати сільськогосподарську техніку до будівлі Дубровицької міськради.

Жителі села Крупове вважають, що начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою Катерина Пшенична приховала факт конфлікту інтересів під час розгляду питань, які пов'язані зі здачею крупівської землі в оренду ТОВ «Дубровиця-Еко». Мешканці села впевненні: такі оманливі дії посадовця Дубровицької міської ради підривають довіру крупівчан до місцевої влади.

Нагадуємо, що 30 травня жителі села Крупове зібралися у сільському клубі з наміром сказати "НІ" – рейдерським діям і дерибану крупівської землі.

А вже 8 червня, крупівчани відправили меру колективне звернення адресоване Дубровицькій міській раді. У листі йдеться про приховану, як вони вважають, розтрату крупівських земель, які належать жителям села Крупове. Селяни висловили невдоволення ситуацією, яка склалася після адміністративно територіальної реформи та ряда рішень міської ради.

переглядів: 1.6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!