Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СЕМІНАР ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПРОВЕЛИ У РАЙОННІЙ ФІЛІЇ

07 серпня 2018 0

Днями, а саме 3 серпня поточного року, в Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАВЧАННЯ КУХАРІВ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Наталія Воробей ознайомила учасників заходу із спектром соціальних послуг, які надає служба зайнятості, ситуацією на місцевому та регіональному ринках праці та можливостями працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій.

Шукачі роботи дізнались, що у службі зайнятості особи з інвалідністю можуть самостійно або з допомогою фахівця здійснити підбір роботи з найбільшої бази оперативної інформації про вільні робочі місця та вакантні посади з урахуванням своїх медичних показників, програми реабілітації, особистих нахилів та здібностей, отримати або змінити професію, оволодіти технікою пошуку роботи та набути навиків презентації своїх професійних можливостей роботодавцям, скористатися джерелами інформації про вакансії тощо.

У Дубровицькій районній філії Рівненського обласного центру зайнятості створено умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до установи. Також оформлено інформаційний куточок для самостійного пошуку роботи, де вони мають змогу отримати необхідну інформацію щодо працевлаштування, можливостей професійної підготовки та передпідготовки у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та реабілітаційних центрах України.

переглядів: 301

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!