Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

Семінар «Легальна зайнятість»

05 вересня 2018 0

Фахівцями Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з Дубровицьким бюро надання правової допомоги 29.08.2018 року було проведено семінар на тему «Легальна зайнятість». На захід було запрошено 19 зареєстрованих безробітних.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕШКАНЦІ МІСТА ЗАЛИШАТЬСЯ БЕЗ ВОДИ

Розпочала семінар заступник начальника відділу активної підтримки безробітних районної філії Наталія Воробей, яка зазначила, що питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори. Тому, з метою розкриття переваг легального працевлаштування, застереження від шахрайства при працевлаштуванні, районною філією систематично проводяться такі семінари для безробітних громадян, що перебувають на обліку в пошуках роботи.

Спеціаліст правового бюро Наталія Райлян розповіла запрошеним про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та переваги легального працевлаштування, а також про про види шахрайства при працевлаштуванні в Україні.

«Відсутність належним чином оформлених трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення та цілої низки інших прав і соціальних гарантій передбачених чинним законодавством. Працівники втрачають страховий стаж для отримання соціальних виплат, в тому числі допомоги по безробіттю та пенсії», - відзначила вона.

По завершенню семінару присутні отримали відповіді на свої запитання.

переглядів: 524

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!