Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СЕСІЯ БЕЗ ДЕПУТАТІВ, ЯК ДИМ БЕЗ ВОГНЮ

11 серпня 2017 5

11 липня мала відбутись шістнадцята сесія Дубровицької районної ради. Проте, засідання так і не відбулось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «АВГІЄВІ СТАЙНІ» РАЙОННОЇ РАДИ


Микола Кухарець звернувшись до присутніх зазначив, що до районної ради обрано 34 депутати з яких на сесію прибуло 10, а 24 депутати з різних, невідомих йому причин відсутні сьогодні. Депутат Сергій Киркевич запитав у голови яка причина цього, на що той відповів, що це йому не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ ЗНАЮ ЯК, АЛЕ НЕ ТАК

Тоді, Сергій Васильович сказав, що це йому відомо. Він звинуватив голову Дубровицької райдержадміністрації Миколу Петрушка у тому, що він обдзвонював депутатів, аби ті не йшли на сесію. Далі, від депутата прозвучало безпрецедентне звернення до голови РДА.

Цитуємо:

Парєнь, такого ще не було в жизні… Районна влада – це не «Теплосервіс»… Це – державна машина… Одумайся вже…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАСЛУГИ ЗАВЖДИ ОТРИМУЮТЬ ЗА ПОСЛУГИ

Зрештою, через те, що не було кворуму, голова районної ради оголосив сесію такою, що не відбулась. Хочемо зауважити, що така хамська і неприпустима з точки зору депутатської етики поведінка у депутата районної ради Сергія Киркевича спостерігається вже не вперше. Згадати б хоча його звинувачення представників правоохоронних органів у «кришуванні» видобутку бурштину – тоді він їх називав «мєнтами». І це не перший й не останній випадок, коли колишній голова районної ради і райдержадміністрації Сергій Васильович свої думки чи зауваження висловлює у формі «ботання по фєні». Невже ті високі управлінські посади, які він свого часу обіймав так і не навчили поважного депутата ввічливим та культурним нормам спілкування!?
переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
13-08-2017 11:47:43

Ірина

Кіркевич звинувачує Петрушка у тому,що той обдзвонював депутатів. Хто як не він знає як це робити. В далекому 2014 році сам негребував цим методом коли рвався на посаду голову райради. Він і об'їжджав депутатів,і заохочував аби зайняти трон. Хоча майдан вибрав Микульського,який нажаль виявився безхребетним,і здався на користь Кіри. Єдине тішить,що ця брутальна хамовита особа Кіркевич не довго керував районом. Його результати правління нам всім аукаються - половина районих структур перенесли,як не в Зарічне то в Сарни. З розіграної на сесії вистави видно,що Кіркевич знову рветься на трон,хоче керувати районом...
Шановні депутати! Уважно подивіться це відео і зробіть розумні висновки,не голосуйте за цю людину якщо у вас є хоч трохи мізків.

оцінити:

31 2
13-08-2017 11:36:41

Спостерігач

"Державна машина" для таких,як Кіркевич,Стасюк,Шах ніщо інше,як метод усунення інакодумаючих. І те,що відбувалося на сесії про це свідчить. Напевно Петрушко на розбудову району дивиться не так як ця шайка,от і намагалися "кіростасшах" здійснити районий заколот проти голови. Це все від безкарності. Привикли робити,що хочуть плюючи на закон,думку людей,а тепер як вияснилось на голову РДА. Петрушку щоб втриматись потрібно приймати не популістичні,а кардинальні рішення. А то йому буде капєц.

оцінити:

26 2
12-08-2017 21:37:10

Володимир

Сесія-цирк на весь район! Як хочеться старих вигодних крісел - Шаху,Киркевичу і тільки те й роблять, що колотять в районі політичні ігри - влади хочеться!! А Ніна Стасюк ..... - декілька справ які лежать і ніхто не розглядає!!! - оббігає щоб яке ще приміщення прихватизувать і продать . Побачили "КОМАНДУ" !!!!!!! - мильна бульбашка!!!!

оцінити:

29 2
12-08-2017 16:43:27

Толя Попко

Це било сварицевицьке зїсть петруху бо у його нема команди вон сам. буде йому така сама хохма як психованому лосіку

оцінити:

27 2
11-08-2017 19:05:51

ВАНЯ

Киркевич напевно забув як його свої за крисятництво посунули, він і далі продовжує нав'язувати свої брудні ідеі.Пока будуть в управлінні такі як Кіра-Циган, Стасюк Ніна, Шах Г.П. - ПОРЯДКУ не буде ні в районі ні в Украіне.Прівикала сволота жити за чужий рахунок.Такім як вони немає різниці яка Влада - регіони або помаранчева, комуняки або БПП/ У них мета одна - бути ближче до коритa.У них одне гасло (Да здравствует Корупція!!! на благо себе)

оцінити:

53 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!