Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПРОКУРАТУРИ!

01 грудня 2018 0

1 грудня 2018 року своє професійне свято відзначають ті, хто стоїть на варті дотримання прав і свобод людини.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВЕРБІВСЬКИЙ КОНФЛІКТ: ЧИМ ВСЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ? (+2 ВІДЕО)

Чим займається працівник прокуратури? Він стежить за тим, щоб держава виконувала свої обов'язки відносно населення, не порушувала права людини в рамках законодавства. Прокуратура перевіряє роботу держслужби та посадових осіб, а також самих громадян, чи не переступають вони закон, чи чесно несуть свою службу, чи дотримуються прав людини.

Одним словом, співробітники прокуратури — справжні вартові закону, від уваги яких не сховається жодне порушення. Сьогодні вони можуть трохи передихнути, розслабитися і відсвяткувати День працівника прокуратури, щоб з новими силами кинутися в бій проти беззаконня та порушень правопорядку.

Отож, вітаємо вас з професійним святом. Вже багато століть ви працюєте, ставлячи собі за мету знищити зло, хабарництво і беззаконня! Ви захищаєте права наших громадян - дітей, пенсіонерів, інвалідів, усіх, хто потребує вашого законного і незаперечного захисту! Ви протидієте злочинності, припиняєте правопорушення, служите державі і її громадянам! Миру, добра і справедливості в роботі і в житті!

переглядів: 661

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!