Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ШЕКСПІРІВСЬКА ВІДПОВІДЬ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ

25 квітня 2018 0

Які таланти пропадають в нашій Дубровиці! От зокрема, Катерина Пшенична, працює завідувачем сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради, а їй би романи писати! Чого тільки вартує відповідь на звернення громадянки Суботіної.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СУСІДСЬКІ ВІЙНИ


Нагадаємо, у грудні ми писали про земельний конфлікт, який виник між двома сусідками у місті Дубровиця. Панні Алла переконана, що її сусідка незаконно переставила свій паркан, чим створила перешкоди у проїзді до будинку Софії Миколаївни та її дочки Алли. Остання оббиває пороги всіх можливих інстанцій, аби добитися правди. І неодноразово зверталася до міської ради, де земельними питаннями завідує саме Катерина Данилівна. Відповідь на звернення Софії Суботіної, яку підготувала Катерина Пшенична, пані Алла принесла до нашої редакції, бо воно й дійсно варте уваги. Щоправда, не з юридичної, а швидше, з художньо-літературної точки зору. Найбільш вдалі художні прийоми автора ми підкреслили червоним.

Варто звернути увагу, що міський голова Богдан Микульський підписав таку відповідь. З чого можна зробити висновок або міський голова не читає, що підписує, або художньо-стилістичне забарвлення офіційних документів у Дубровицькій міській раді стало нормою.

переглядів: 1.8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!