Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

«СИЛА ВОЛІ» РОЗДАЛА ЧЕТВЕРТИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ НА ДУБРОВИЧЧИНІ. ФОТО

02 вересня 2019 0

Громадська організація «СИЛА ВОЛІ», яка зосередила свою діяльність на волонтерстві, продовжує співпрацю із німецькою благодійною організацією «Брюкеншлаг». Цього разу з Німеччини на Дубровиччину привезли майже 4,5 тони гуманітарного вантажу для шкіл і навчальних закладів.

Про свою гуманітарну місію виданню «Моя Земля – Моє Полісся» повідомив член ГО «СИЛА ВОЛІ» та ініціатор співпраці із німецькими благодійниками, депутат Берестівської сільської ради Валерій Клюйко.

Згідно з планом розподілу гуманітарної допомоги, парти, стільці та комп'ютери отримали Орв'яницький навчально-виховний комплекс, Дубровицька загальноосвітня школа №2 та Центр позашкільної освіти. Окрім того ящик окулярів отримала Дубровицька районна центральна лікарня.

Цього разу частина гуманітарної допомоги, привезеної дубровицькою громадською організацією, потрапить також до Луцька. Зокрема, Луцька районна державна адміністрація отримає 30 парт та стільців, які розподілять серед шкіл Луцького району. І Товариство Червоного Хреста у Луцьку отримає комп'ютер і набір окулярів.

Це вже четвертий гуманітарний вантаж, який привезла ГО «СИЛА ВОЛІ» з Німеччини. Валерій Клюйко поділився секретом про те, що незабаром буде і п'ята партія гуманітарної допомоги.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ОТРИМАЛО БЕРЕСТЯ!

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!