Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА СОЛОМІЇВКИ ВИСЛОВИВ ПОДЯКУ ВОЛОНТЕРАМ

01 грудня 2019 0

У Соломіївській сільській рад роздали 60 комплектів постільної білизни важкохворим. За таку допомогу сільський голова Олег Білотіл висловив вдячність волонтеру, депутату Берестівської сільської ради Валерію Клюйку.

Про це повідомив Соломіївський сільський голова Олег Білотіл.

"Валерій Клюйко привіз для наших важкохворих постільні набори. Ці набори він доставив до Соломіївської сільської ради, ми сформували аж 60 комплектів. Ми отримали цей вантаж 3 грудня і станом на сьогодні повністю його роздали. Це, переважно, лежачі хворі - 23 людини. Також комплекти отримали багатодітні сім'ї. Це села Кураш, Орв'яниця, Соломіївка. Люди висловили глибоку вдячність Валерію Клюйку і всім волонтерам, які долучилися до цього проекту. Тому я від імені сільської ради хочу також висловити слова вдячності", - прокоментував Олег Білотіл.

Нагадаємо, понад два роки депутат Берестівської сільської ради Валерій Клюйко співпрацює з німецькою благодійною організацією "Брюкеншлаг". Офіційним партнером "Брюкеншлагу" у Дубровицькому районі є Громадська організація "СИЛА ВОЛІ", завдяки роботі якої вдалося організувати регулярні поставки гуманітарної допомоги з Німеччини не тільки на Дубровиччину, а й у сусідні райони. Завдяки такі співпраці поновити свою матеріально-технічну базу вдалося декільком школам району та медичним закладам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛОНТЕР ВАЛЕРІЙ КЛЮЙКО РОЗДАВ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НА ДУБРОВИЧЧИНІ. ФОТО


переглядів: 8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!