Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СКАНДАЛ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

29 грудня 2017 4

Відповідно до законодавства сесії органів місцевого самоврядування є відкритими, а це означає, що на них може бути присутнім кожен бажаючий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЮДЖЕТ ПОГАНИЙ, АЛЕ ПРИЙМАТИ ТРЕБА


Як представник громадськості на останній у 2017-му році сесії Дубровицької міської ради виявив бажання бути присутнім керівник «Національного Корпусу» у Дубровицькому районі Вадим Пінчук. Молодий чоловік зареєструвався у відповідному порядку і ніхто з керівництва міської ради не заперечував проти його присутності. Втім, так було доти, доки останній не захотів взяти слово. Цікавило пана Вадима питання щодо встановлення системи «Рубіж» (система відео нагляду) у місті Дубровиця, яке і розглядалося на сесії.

Доповідав заступник міського голови Яременнко Юрій Аркадійович, який зазначив, що про призначення комплексу «Рубіж» знають всі, тому пропонується виділити з міського бюджету 120 тисяч гривень для його придбання і встановлення. А для того, щоб система ще й фіксувала номери автомобілів – треба ще додатково 65 тисяч гривень.

Після доповіді Юрія Аркадійовича міський голова запропонував задавати питання. І почалося. Питання хотів задати присутній на сесії представник «Національного Корпусу» у Дубровицькому районі Вадим Пінчук. Це обурило частину депутатів, Годунко Валентина Степанівна (фракція ВО «Батьківщина») запропонувала поставити на голосування питання про вилучення Вадима Пінчука із сесійної зали. Міський голова Богдан Микульський пояснив Вадиму Степановичу, що відповідно до регламенту слово на сесії можуть брати тільки депутати. Міський голова поставив на голосування питання про вилучення активіста із зали засідань, втім, депутат Віталій Андрусенко (фракція «Української Народної Партії») вніс іншу пропозицію – надати дозвіл людині висловитись. Більшість депутатів цю пропозицію підтримали. Вадим Степанович відразу взяв слово: «Ви сказали, що майже всі знають який принцип роботи цієї системи. Будь ласка, поясність, бо я впевнений, що більшість чиновників не розуміють для чого вона. Який позитив буде для міста Дубровиця?». Міський голова і його заступник очевидно не мали наміру давати відповідь на питання активіста, тому за це взявся депутат Сергій Столярець (фракція «Української Народної Партії»): «На минулій сесії був присутній заступник начальника поліції, який пояснив, що це порядок дорожнього руху». На що Вадим Пінчук відповів: «Вам говорять хороші слова, які звучать. А це питання 120 тисяч гривень. Ви говорите, що немає грошей на покриття будівлі. Ви розумієте, що система «Рубіж» не має для Дубровиці ніякого значення?». Як не дивно, але більшість депутатів з думкою активіста погодилася і питання про виділення 120 тисяч на систему «Рубіж» не набрало необхідної кількості голосів. В результаті ці кошти перекинули на Комунальну службу міста.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
01-03-2018 13:02:17

Вгадай хто;)

Вітаю! ;) Системі "рубіж" БУТИ!) от тепер заживем!!!) як на россії кажуть "встанєм с колєн"))) злодії на авто будуть під пильним оком!;) Шановні підприємці розкривайте гаманці, бо іграшка не дешева. (згадаєте моє слово, це не кінцева сума). От і ще один доказ, що майже половині депутатів міста, плювати, на реальні проблеми, махнув рукою "за", тай пішов додому спокійно займатись своїми справами. а розібратись що то воно таке "рубіж" ото ще час свій витрачати на дурниці, сказали треба, то значить треба. Яка різниця в яку трубу ці гроші закатувати). Так і живем.
"Зокрема, критики системи відзначають, що вона використовується не лише для контролю дорожнього руху та «для сприяння пошуку крадених машин, розкриттю різних злочинів, пов'язаних з автомобільним транспортом, і злочинів з використанням транспортних засобів»[4], а й для накладання арешту на автомобілі з метою стягнення боргів по кредитах, комунальних платежах, аліментах та в інших випадках незалежно від розміру боргу. (Вікіпедія).с."
Якщо система окупиться за рахунок боржників, то не на рахунок місцевого бюджету. Київ працює пацани;) щей за ваш рахунок) все просто.

оцінити:

12 17
03-01-2018 15:21:22

Володимир

підтримую Вадима ! Спостерігаю за роботою депутатів і лише одиниці дійсно працюють !!А як приймають рішення, то це взагалі...

оцінити:

21 22
02-01-2018 22:58:24

Вадим

Прокоментую. Скандалу тут ніякого немає..., просто банальне не бажання слухати думку інших людей, особливо які не впливають на рішення питань. (але як показує наглядний приклад, навіть не депутат може впливати на розвиток свого міста, головне бажання) - це на замітку жителям міста та району.) Добре, що є депутати, яким як мінімум, цікаво надати слово звичайному жителю міста. Не все так погано))) В даному випадку ніхто не проти встановлення нових систем спостереження або чогось подібного в місті чи районі, насправді це хороші ідеї та напрямки, АЛЕ є як завджи велике АЛЕ! ЦЕ за місцевий і так мізерний бюджет...... Коли в місті немає нормального освітлення вулиць, покриття доріг в плачевному стані, або взагалі на рівні середньовіччя, коли діти йдуть до школи через 4-х метрові калюжі води, а дорослі з роботи повертаються з фонариком в руках в темну пору доби! Міст через річку просто в ганебному стані(стратегічний об"єкт), немає коштів на перекриття дахів багатоповерхівок, швидка карета "пежо" зовні, а з середини "таблетка". І таких проблем просто масса в місті які можна перераховувати і перераховувати..... Да кожну копійку треба розподілити на найважливіші речі для людей які взагалі цей бюджет і формують а не на необдумані речі типу світлофора біля старого банку...... да там асфальт в горбах, по якому водії ідуть на першій передачі). А якщо розподіляти кошти на пріорітет фірм та прохань певних формувань чи посадовців, то так далеко ми не заїдемо друзі, краще зняти прапор в центрі міста "євросоюзу", тому що в головах ще поки СССР якийсь, а як кажуть, що в голові те і в дворі. Тому і відбуваються такі непорозуміння у людей різних світоглядів і бачення майбутнього і виходу з проблем сьогодення, АЛЕ як писав Тарас :Борітеся - поборете... Тому, пробачте за орфографію, пишу на емоціях))). Будемо боротися як з ворогами ззовні(рашизмом), так і з ворогами в своїй свідомості. Бо тільки разом і загальними силами ми всі зможемо сформувати наше місто, як приємне для життя так і для зразка, яким можна пишатися! Не тільки історією Дубровиці і району, а також комфортом для наступних поколінь. Миру всім.

оцінити:

25 24
01-01-2018 16:20:52

активіст

закрите братство "Батьківщини" в особі мера і Стєпановной!!!! Не мають до активістів поваги!!! Яке вони мають право ось так розкривати рота на людей! Хто її обрав до цього залуі в тандемі з мером бють які вони правдиві! Я Сказав і Крапка -- крапка буде для вас херої.

оцінити:

25 24

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!