Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ ПОЛЕГЛИХ В АТО?

19 листопада 2018 0

Щодня, у боротьбі з ворожими загарбниками, Україна втрачає своїх синів та дочок. Війна на Сході забрала не одне українське життя.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВШАНУЙМО ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

Станом на 3 вересня 2018 р. в книгу внесено 3980 загиблих. В Книзі враховані всі бойові та не бойові втрати, яких зазнала Україна в районі проведення АТО. На території України станом на 1 червня 2018 року встановлено 2893 меморіальні дошки учасникам антитерористичної операції (операції обʼєднаних сил).

Але чи насправді ці офіційні дані щодо кількості загиблих є точними – питання відкрите. Адже, скільки ще не пораховано добробратів? А скільки тіл досі не знайдено? Скільки поранених? Є дуже багато родин, які й досі чекають своїх синів, братів, чоловіків або просто друзів, які живуть з надією на те, що той, кого й досі вважають живим, прийде до рідного порога...

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: Я - СИН УКРАЇНИ!

Війна українців за незалежність триває століттями. На жаль так склалося. Мільйони життів нація поклала на вівтар своєї свободи. І скільки ще покладе, ніхто не знає. «Але хоч би яку ціну довелося заплатити, ця боротьба не припиниться, доки перемогу не буде здобуто», - з таким гаслом живуть патріоти своєї держави, наші захисники.

Дубровиччина також має своїх героїв, які віддали своє життя задля миру та спокою над головою кожного з нас. Дуже шкода, коли Україна втрачає своїх занадто молодих синів, які навіть ще нормального життя не бачили, а полягли в несправедливій війні…

Кожен, з загиблих воїнів, залишиться у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців вічно.

переглядів: 520

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!