Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СЛОВО ДЕПУТАТА МАЄ ВАГУ

09 серпня 2017 0

Не так давно відбувалися звіти депутатів Дубровицької міської ради про пророблену роботу за рік. Хтось звітувався у штабах своїх політичних партій, хтось – у приміщенні міськради, а окремі депутати зібрали аудиторію слухачів на власних округах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АКТИВНІСТЬ ДЕПУТАТІВ МІСЬКРАДИ


Останнім шляхом пішла, зокрема, депутат Дубровицької міської ради від ПП «ВОЛЯ» Дубінець Таїсія Володимирівна. Послухати звіт депутата на мікрорайон «Гора» у місті Дубровиця тоді прийшло кілька десятків місцевих мешканців. Люди активно ставили питання, ділилися своїми проблемами. Окрім іншого, мешканці будинку по вулиці Миру,152 поскаржилися на старі, розбиті двері у під'їздах дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОМУ ДАМ, ТОМУ НЕ ДАМ

Хочемо нагадати, що на старі двері скаржилися нам і жителі під'їзду №1 будинку №44 по вулиці Воробинській. Мешканці протягом року неодноразово зверталися і до керуючого КП «Будинкоуправління» Столярця і особисто до міського голови. Чиновники запевняли, що найближчим часом двері поміняють. «Найближчий час» розтягнувся на цілий рік. У міській раді відповідали, що всі роботи по заміні дверей виконуються строго по плану, а черга під'їзду №1 в будинку №44 ще не настала. Хто знає, чи настала б черга в цьому році, якби на сесії Дубровицької міської ради, яка відбулася після звіту депутатів, Таїсія Володимирівна не порушила відповідне питання під час розгляду заходів підготовки до зими, а саме – заміна дверей у під'їздах у будинках № 152 по вулиці Миру і № 44 по вулиці Воробинській. Можновладці пообіцяли замінити двері до вересня, про що листом від депутата були повідомлені мешканці будинків і, відповідно, вже самостійно тримали питання на контролі. Несподівано, але людям не довелося навіть чекати осені – вже з перших днів серпня робітниками КП «Будинкоуправління» у під'їзді №1 будинку №44 по вулиці Воробинській були встановлені нові металеві якісні двері.

У будинку №152 по вулиці Миру заміну дверей ще не провели, але сподіваємось це також відбудеться до настання холодів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!