Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СМІТТЄВА КРИЗА У ДУБРОВИЦІ

18 серпня 2017 1

У Дубровиці знову виникла проблема із вивезенням сміття. Зокрема, на вулицях Артеменка, Шевченка, Воробинська та Спортивна люди скаржаться, що керуючий КП «Будинкоуправління» Сергій Столярець, вчерговий раз, не виконує свої посадові обов'язки. Непотріб вже декілька днів лежить на вулицях міста.

ЧИТАЙТЕ: ЧИСТО НЕ ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ, А ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ


Дуже цікаво, адже більшість дубровичан вчасно оплачують квитанції за послугу вивезення сміття. Виходить, що комунальне підприємство «Будинкоуправління», безвідповідально ставиться до своїх обов'язків, грається з містом, оскільки є монополістом.

Мабуть потрібно особисто звертатися до керуючого Сергія Столярця, аби він вивіз непотріб у тому чи іншому мікрорайоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАДА БИ ДУША В РАЙ, ТА ГРІХИ НЕ ПУСКАЮТЬ

Проблема критична, люди залишають поліетиленові пакети зі сміттям просто на асфальті під палючим сонцем, а це призводить до серйозного забруднення повітря, вдихаючи яке, людина може пошкодити дихальні шляхи.

Можливо у С.В.Столярця знову зламалася машина для вивозу сміття або керуючий змінив затверджені графіки вивезення твердих побутових відходів. Все можливо, але зрозуміло лише одне: на вулицях міста стоїть неймовірний сморід.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
18-08-2017 12:11:30

дубровичанин

Мера міста і його призначену "команду" обрали для захисту інтересів громадян, яка повинна відстоювати громадянську позицію. Бурю на морі перечекали в 2015 році, а коли вийшло сонечко розправили плечі, немов Атланти, купаючись у оваціях "проппачених" людей, які піарять його роботу в інтернетресурсах та друкованих виданнях за красиве місто. Наше місто дійсно є найкращим, тому що на ці роботи виділяються мільйонні гривні платників податків!!! але "Проплаченим" не цікаво писати і коментувати за тічки собак на "Посьолку" і по всьому місту , за неодноразове гори сміття по місту - та ще в таку жару, за нескошену траву місяцями біля багатоквартирних будинків, поламані 40 літні двері в тих будинках, а на носі зима......!! Напевно фотооапарат не працює на такі справи і сміливість пропадає !!!.. Все шито, крито...Влаштовуючи дикі танці на кістках простих громадян, не можна бути впевненим, що не знайдеться охочих станцювати гопака на таких "командах"!!!

оцінити:

11 7

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!