Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СМІТТЄВІ РЕАЛІЇ ДУБРОВИЦІ

07 вересня 2017 0

Раз на тиждень сотні дубровичан поспішають додому, аби встигнути викинути сміття на причіп комунальної техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СМІТТЄВА КРИЗА У ДУБРОВИЦІ


Вже не перший рік дубровичани напружено прислухаються чи не під'їхав трактор, що збирає сміття. Якщо не встиг позбутися відходів, вони лежатимуть на вулиці до наступного тижня. У таких випадках жителі викристовують сарайчики або власний двір, куди скидають тверді побутові відходи. Якщо совісний господар, він знайде місце біля себе, але ж не всі такі відповідальні, на жаль..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КЕРУЮЧИЙ СЕРГІЙ СТОЛЯРЕЦЬ ВИЗНАВ КП «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ» ЗБИТКОВИМ

Бувають не добросовісні жителі завдяки яким, сміття може лежати біля дороги кілька днів. Тому містяни мають пам'ятати, що вони несуть відповідальність не тільки за прибудинкову територію, а й за подальшу долю зібраної купи відходів. Бували випадки, коли на асфальті валялися навіть дитячі підгузки, які рознесли бездомні собаки.

Взірцевою вулицею сміливо можна назвати частину Березової – від Дубровицького НВК до перехрестя з Шкільною: там місцеві завжди прибирають прибудинкові території саме в той день, коли по графіку їде трактор КП «Будинкоуправління».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ЗРОСЛИ ТАРИФИ НА ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

Зі слів керуючого комунальним підприємством міської ради Сергія Столярця, існує проблема із відсутністю місць для розміщення сміттєвих баків, а якщо такі місця є, то в підприємстві все рівно не вистачає контейнерів для сміття.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!