Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СОБАКИ Є, А ДЕ РУШНИЦЯ?

09 січня 2018 1

Ми, звісно, розуміємо, що настав рік Собаки, собака – друг людини і все таке інше, але ж це не означає, що пси в нашому місті мають перетворюватися у недоторкану священну тварину, на зразок корови в Індії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУМАННА РУШНИЦЯ

Мабуть, вже не лишилося нікого в місті, хто б не звернув увагу на величезні зграї собак, які гасають по Дубровиці, лякаючи дітей та мало не збиваючи з ніг дорослих. Можливо, навіть в багатьох чешуться руки до того, аби цю проблему якось вирішити, втім, підняти руку на живу істоту не так то і просто, мало того, за це передбачена кримінальна відповідальність.

Тим часом собаки в Дубровиці почуваються настільки комфортно і вільно, що вже, як можна побачити на відео, навідуються в самісіньке серце міста – Дубровицьку міську раду. Якщо так піде і далі, то, мабуть, скоро будуть заходити прямо в кабінет міського голови. Це, звісно, жарт, але тим, хто боїться собак, в цій ситуації явно де до сміху. Особливо враховуючи те, що вакцин від сказу в місті немає.

Втім, Дубровицька міська рада знайшла вихід із ситуації – вирішили придбати так звану «гуманну» рушницю – засіб для відлову та подальшої стерилізації безпритульних тварин. Поки що чіпів, які б свідчили про проведену стерилізацію, на тваринах не видно. Коли розпочнеться профілактика розмноження безпритульних собак у місті також поки не відомо. На щастя, до цього часу тварини не агресивні і фактів нападу на людей зафіксовано не було. Проте, з настанням морозів можна очікувати на зростання агресії з боку цих тварин.
переглядів: 785

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
09-01-2018 19:13:14

Wrolok

Впевнений, що зростання агресії неминуче, якщо не буде зменшена кількість безпритульних собак. Під час тічки у суки може сильно змінюватись поведінка аж до непередбачуваної; кобелі, що бігають за нею стадом у цей період ведуть себе доволі агресивно - відомий факт. Це все небезпечно не тільки для дорослих, але й ОСОБЛИВО для дітей, які можуть перебувати на дит. майданчиках без нагляду. Стерилізація не допоможе і основна причина в людях. Звідки беруться безпритульні собаки? Їх просто викидають\виганяють люди, залишають маленьких цуценят на смітниках, підкидають до промзон. Часто ці цуцики не гинуть, а виростають і гуртуються у зграї. Вони облюбовуть собі певну територію і ведуть себе дуже організовано та агресивно. На посьолку багато разів згадувалась проблема наявності безпритульних собак. Років з 10-15 тому вона вирішувалась кількома пострілами з рушниці, а зараз з'явилось багато "захисників тварин", бо це тепер доволі "модно". На досвіді скажу, що ця лояльність випаровується, коли бачиш, що твоя дитина вилізла на турнік, сидить там з квадратними від страху очима, а внизу гарчить кілька нічиїх "друзів людини". Для початку потрібно, щоб ЛЮДИ несли відповідальність за власних собак, не випускали їх з подвір'я\вольєра без нагляду і самі контролювали популяцію. У такому випадку стерилізація дуже хороший вихід. Але у нас звикли вирішувати надлишок особин цих тварин у вищезгаданий спосіб. Ми повинні навчитися відповідати за тих, кого приручили.

оцінити:

16 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!