Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СТАЛО ВІДОМО, ЯКОЮ БУДЕ ДУБРОВИЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

25 січня 2020 0
На Рівненщині представили новий проект моделі адміністративного устрою. Згідно з документом у Дубровицькому районі існуватиме три громади: Миляцька, Висоцька, та Дубровицька.


Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація на своєму офіційному сайті.

Під час роботи над проєктом враховані нові зміни до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», прийняті Верховною Радою. Вони передбачають створення ОТГ згідно перспективних планів, які розробляються обласною державною адміністрацією згідно з методикою формування спроможних громад, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Про це йшлося під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою Рівненської області під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка. Участь у заході взяли народні депутати України, обласні обранці, керівники районів, міст та ОТГ, сільські та селищні голови, представники Асоціації міст України, громадськість.

«Перспективним планом формування територій громад Рівненської області, який покриває 100 % території регіону, передбачено утворення 72 ОТГ. На сьогодні, на засадах добровільності сформовано 48. Це – майже 67 % від загальної чисельності ОТГ, передбачених планом. В об'єднаних громадах проживає третина населення області, загальна площа ОТГ - 41 % території. У 2020 році на прямих відносинах з державним бюджетом працюватиме 45 ОТГ», - зазначив Ігор Тимошенко.

Враховуючи оцінку спроможності громад, розраховану відповідно до методики, рекомендованої Кабінетом Міністрів України, проєкт перспективного плану включає 46 ОТГ, який представлено для обговорення на міжвідомчому засіданні. До моделі Дубровицького району включено 3 ОТГ – Дубровицька, Висоцька, Миляцька.

Окрім того, керівники районів отримали доручення доопрацювати модель адмінустрою регіону з максимальним залученням громадськості та подати свої пропозиції на розгляд робочої групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІТИЧНИЙ ПАСЬЯНС: ХТО ПОЗМАГАЄТЬСЯ ЗА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДУБРОВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ


переглядів: 5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!