Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СТРАШНИЙ ДІАГНОЗ: МОЛОДА МАМА ІЗ ЗАРІЧНОГО ПРОСИТЬ ПРО ДОПОМОГУ

17 листопада 2019 0
Молода жінка, мати трьох дітей, отримала підтвердження страшного діагнозу і просить небайдужих про допомогу. Допомагати хворій жінці взялися небайдужі люди.


Інформацію про початок збору коштів на лікування оприлюднила на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Таміла Смоляк.

"Просимо допомогти подолати рак молодій жінці, мамі трьох дітей, жительці Зарічного Рівненськоі області, Шваї (Апончук) Валентині Василівні. Молода жінка дізналась про свою вагітність і кістому одночасно. Поряд з маленьким ангелятком в жінці з неймовірно жахливою швидкістю росла і набирала величезних розмірів кіста. На фоні розвалу сім'ї, втрати родинного гнізда, вона сподівалась, що ця вагітність змінить її життя на краще, але сталося не так як гадалося. Саме в день виписки з пологового будинку стало відомо, що ця величезна кістома злоякісна. Ми надіялись, що інша лабораторія не підтвердить цієї біди, але результати нещадно зруйнували усі сподівання. Родина Валентини вдячна рівненським медикам, які зробили все неможливе, щоб народилася здорова дитина. Ми щиро просимо усіх небайдужих людей, хто має змогу допомогти фінансово, щоб зібрати кошти на термінову операцію та лікування від онкології, та просимо молитися за здоров'я Валі. Кошти можна переказати на р/р 5168 7423 5913 9536 Приватбанк Швая Валентина Василівна. Телефон 066 116 59 84", - йдеться в повідомлені.

Наразі, пост із закликом про допомогу набрав понад 600 поширень у соціальній мережі Фейсбук. Просить не залишатися байдужими до біди жінки із Зарічного депутатка Дубровицької міської ради Таїсія Дубінець.

"Потребує допомоги молода мама з Зарічного", - прокоментувала поширений пост із закликом про допомогу Таїсія Дубінець.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Є ТАКА ПРОФЕСІЯ - БУТИ МИЛОСЕРДНИМ: В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!