Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СВІДКИ ЄГОВИ БУДУВАТИМУТЬ СВІЙ ХРАМ У ДУБРОВИЦІ

30 грудня 2017 3

«Зал Царства Свідків Єгових» - так офіційно називається те, на будівництво чого Дубровицька міська рада надала свій дозвіл на сесії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ РІЗДВО


Перед розглядом питання за надання свідкам Єгови дозволу на будівництво активно агітував депутат Віктор Краглевич (фракція «Радикальної Партії» Олега Ляшка). Аргументував він це тим, що ці люди придбали ділянку за ринковою вартістю, проведуть благоустрій виділеної їм території, зазначив також, що вони дуже дружні.

І дійсно дружня і чимала делегація свідків Єгови завітала у сесійну залу. Відразу ж хтось із депутатів поцікавився – хто дав номери телефонів депутатів вірянам, адже ті телефонували депутатам перед сесією. Мало не вийшло, як в тому анекдоті: «Свідки Єгови випадково подзвонили у двері прокурора і швидко змінили свій статус зі свідків на підозрюваних». Та далі в сесійній залі розігрався інший, справжній анекдот з життя. На питання депутатів, звідки у свідків номери, депутат Годунко Валентина Степанівна (фракція ВО «Батьківщина») поспішила відповісти: «Знайшли в Інтернеті!». Тут же з'явився і інший варіант: «В міській раді на стенді», та це тут же заперечили, адже депутати точно знають, що там їхніх номерів немає.

Виступив один із представників Свідків Єгови, який розповів, що у Дубровиці є близько 50 людей, які сповідують цю віру, і саме для них планується побудувати «Зал Царства Свідків Єгових».

Міський голова Богдан Микульський вирішив запитати проповідників цієї віри де ж вони взяли номери депутатів: «Депутати кажуть: звідки у вас така система оповіщення, що ви дізналися всі наші номери?» - запитав свідків мер. Представник вірян відповів: «Шановні депутати, ми вибачаємось, якщо, можливо, ми потурбували вас зайвий раз, але зрозумійте нас правильно, ми хотіли, щоб ви зрозуміли, з яким питанням ми звернулися до вас». В залі почався шум, депутати ставили питання чітко: «Де ви взяли номери?». Мабуть, віра їхня не дозволяє їм обманювати, тож чоловік відповів чесно: «Богдан Михайлович нам підказав підійти в приймальню і там нам дали цей список». Депутати довго сміялися. А от міський голова не погодився з таким варіантом відповіді: «Може ви якимось чином взяли, але я не давав таку команду».


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
08-01-2018 16:04:08

а

в Україні повинна бути лише одна єдина православна церква!!!

оцінити:

3 1
01-01-2018 16:23:12

степан

Мер "прогорів"

оцінити:

10 3
30-12-2017 18:28:41

Wrolok

Будівництво храму - це інвестиції в розвиток даної секти в місті. Деякі депутати, схоже, вже отримали "подяки" за лобіювання інтересів сектантів :-) . Особисто я намагаюсь лояльно відноситись до представників будь-якої релігії. Хоче людина танцювати під барабан на площі - хай танцює; хоче фотографуватися на паспорт з дуршлагом на голові - її справа; хоче відростити дреди і співати реггі - поділись тим, що куриш, не будь жмотом =) , але до "Свідків Єгови" я відношусь насторожено по ряду причин. Маю атеїстичні погляди.

оцінити:

14 6

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!