Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СВЯТКОВІ ВІТАННЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ТРИВАЮТЬ (+ФОТО ТА ВІДЕО)

07 грудня 2018 0

Україна дуже багата на свята. Зокрема, що ж відзначаємо на початку грудня? 5 грудня відзначали своє свято небайдужі люди-волонтери, 6 грудня – патріоти відзначали День Збройних Сил і 7 грудня – День органів місцевого самоврядування.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НІЧНА ТРИВОГА В ДУБРОВИЦІ

6 грудня 2018 року в РБК відбулася патріотична концертна програма, присвячена не лише до Дня Збройних Сил, а й до Міжнародного дня волонтерів та до Дня органів місцевого самоврядування. Глядацька зала в будинку культури м. Дубровиця була переповнена.

Як завжди святкові концерти не проходять без найприємнішого – вручення нагород. Були нагороджені почесними грамотами та відзнаками працівники органів місцевого самоврядування, волонтери та наші воїни-патріоти. Хвилиною мовчання вшанували героїв, синів України, які віддали своє життя задля спокою в державі.

У святковій концертній програмі взяли участь кращі виконавці і творчі колективи, які дарували вітання винуватцям даного заходу та присутнім у залі.

Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Тому з професійним святом всіх українських військовослужбовців, які давно заслужили повагу і шану, на святі привітала місцева влада. Доблесть і честь солдатів та офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії. І ми віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов'язок перед державою, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.

Також день українського волонтера – це теж святе звання людини, яка допомагає іншим і заслуговує поваги. Це такі люди, які віддають, відриваючи від себе, щедрі і справедливі.

І ще одне таке свято, яке закінчує триденне святкування – день місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

Отож, всім винуватцям вищеописаних святкувань бажаємо здоров'я, мудрості, наснаги і терпіння.переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!