Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ БІБЛІОТЕК

30 вересня 2017 0

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек бібліотечні працівники Дубровицької центральної районної бібліотеки підготували заходи, які проходили не тільки в стінах бібліотеки, а й під відкритим небом. «Бібліотека@: знай, мрій, твори» прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі, а також пошанування самовідданої праці бібліотекарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦЮ ЗАВІТАЛИ ЧЛЕНИ НАРОДОЗНАВЧО-ПРОСВІТНИЦЬКОГО ЦЕНТРУ


30 вересня – День відкритих дверей, коли усі бібліотеки працюють і проводять різноманітні заходи та акції, учасниками яких стають працівники та читачі бібліотек, партнери і друзі бібліотеки, учні і перехожі. Напередодні свята бібліотекарями центральної районної бібліотеки, з метою привернення уваги громадськості, було проведено акцію «Бібліотека під відкритим небом», яка проходила на майдані Злагоди. До акції було виготовлена інформаційна та рекламна продукція, плакати «Бібліотека@: знай, мрій, твори» та використаний логотип Української бібліотечної асоціації. Підібрана необхідна сучасна українська література, періодичні видання, з якими бажаючі перехожі мали можливість ознайомитись, на представленій книжковій виставці «Хвилями інформаційного океану. Поспішайте прочитати». Акція проходила під музичний супровід українських пісень. За весь час, який діяла акція до бібліотеки під відкритим небом записувались все нові читачі, які отримали задоволення від заходу.

29 вересня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося свято «У дружньому колі». Усім добрий, щиросердечний вересневий день зібрав у святковім дружнім колі бібліотечних працівників району. Щоб було всім тепліше від зустрічі, вогонь маленьких свічок символізував великий вогонь душі, а також нагадував про тих, кого вже немає поруч з нами.

В затишних стінах бібліотек, з книгами на стелажах, зустрічають вас радо милі, приємні жінки – берегині духовних цінностей – бібліотекарі - розпорядники долі книг, перші провідники читацького інтересу, супутники, які допомагають книзі знайти дорогу до серця читача. З професійним святом бібліотекарів прийшли привітати Мозоль Н.М. – начальник відділу культури і туризму РДА, Годунко М.М. – секретар міської ради, Оксана Слободян – помічник депутата Верховної ради Василя Яніцького, працівники районного будинку культури та члени районного літературно-мистецького об'єднання «Журавлина».

До свята бібліотекарі провели конкурс «Бібліотечна господиня», в якому взяли участь 11 бібліотекарів публічно-шкільних бібліотек, які продемонстрували свою діяльність у відео сюжетах та світлинах, які представлені «бібліотечною сушкою». Нагороди отримали від депутата Верховної ради Василя Яніцького бібліотекарі Колківської публічно-шкільної бібліотеки Денищич О.М., Кутецька В.П. Подяку від міської ради та цінний подарунок отримали Ромаш М.І. – директор Дубровицької ЦСПШБ, Томілович В.К. – заступник директора по бібліотечному обслуговуванню дітей, Бойчук Т.М. – бібліотекар центральної районної бібліотеки. Заохочувальними призами було нагороджено бібліотечних господинь конкурсу.

переглядів: 788

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!